27 житлових будинків отримали компенсацію за придбані генератори

Для отримання компенсації пакет документів необхідно подати в ЦНАП або сервіс електронних звернень

фото: Олег Огородник
У Львові з листопада 2022-го діє «Програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Львівської міської територіальної громади під час підготовки опалювального сезону 2022-2023 років». Програмою вже скористалися 27 житлових будинків, які отримали компенсацію на суму 652,3 тис. грн.
«На участь у програмі подано 82 заявки від ОСББ і управляючих компаній. Комісії, які опрацьовують ці заявки та аналізують весь пакет поданих документів, погодили 49 з них. 27 заявок вже профінансовано. На це з міського бюджету виділено 652,3 тис. грн», – зазначили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.
Сума відшкодування не може перевищувати 50% вартості електрогенератора, але не більше 30 тис. грн. Компенсацію можуть отримати мешканців будинків поверховістю від 2-х поверхів, а номінальна потужність генератора має бути від 2,5 кВт.
Для отримання компенсації відповідний пакет документів необхідно подати в ЦНАП або сервіс електронних звернень. Тоді, створена для цього комісія розглядає звернення, формує та затверджує перелік учасників, які відповідають вимогам Програми і отримають відшкодування.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8176 / 1.53MB / SQL:{query_count}