ЛКП «Лев» готується до щорічного карантину – з 1 до 10 січня

Містян закликають брати котів та собак на перетримку і прилаштування

Львівське комунальне підприємство «Лев» розпочинає підготовку до обов’язкового щорічного карантину, який триватиме з 1 до 10 січня 2023 року. Це необхідно, аби подбати про стерильність та чистоту усіх приміщень, транспорту, території й обладнання. Під час карантину підприємство буде реагувати на ургентні випадки та приймати тварин, у випадку травм чи покусів. Натомість мешканців закликають брати котів та собак на перетримку і прилаштування.
«Заради безпеки наших підопічних, ми вимушені піти на щорічний плановий карантин з 1 по 10 січня 2023 року, адже маємо ретельно подбати про повну дезінфекцію та чистоту усіх наших приміщень, транспорту, території, обладнання. Взимку дезінфекційні заходи найефективніші, адже: морозне повітря сприяє швидкому знищенню інфекції; використання дезінфекційних засобів має низький рівень шкідливості для працівників, які ними користуються. Під час таких заходів перебування тварин на території не рекомендовано. Проте, ми будемо реагувати на ургентні випадки та приймати тварин у випадку покусів. Важкохворі, травмовані собаки, які наразі проходять курс лікування та реабілітації в клініці ЛКП, і надалі будуть перебувати на території підприємства з поступовим переміщенням в безпечні, оброблені місця», – зазначають у ЛКП «Лев».
Мешканців закликають брати тварин, що перебувають у підприємстві, на перетримку чи прилаштування. Переглянути перелік котиків та песиків, що шукають дім, можна на сайті lkplev.com. ЛКП «Лев» працює на вул. Промислова, 56. Телефон для довідок: 068 535 45 45.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7518 / 1.53MB / SQL:{query_count}