Простір «Рехаб» підтримує родини бійців

Також у Будинку воїна триває реєстрація охочих пройти навчання з особистої безпеки

У Львові Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб» продовжує надавати безкоштовну комплексну інформаційну, консультаційну, юридичну підтримку та кейс-менеджмент для родин наших Захисників. Впродовж двох місяців команда «Рехабу» опрацювала понад 70 звернень.
«У той час, коли наші Герої здобувають Перемогу, ми піклуємося про їхні сім'ї. Запрошуємо звертатися з вашими питаннями та ситуаціями, що потребують нашої уваги та спільного вирішення», - зазначають у просторі.
Для отримання послуг варто зареєструватися через форму за покликанням.
Або телефонуйте за вказаними телефонами:
0985198920; 0979520290
Допомогу надає ГО «Перший жіночий ветеранський простір «Re Hub» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety, у співпраці з Львівською обласною радою та КЗ ЛОР «Будинок воїна».
Також у Будинку воїна триває реєстрація охочих пройти навчання з особистої безпеки, а також з інформаційної безпеки та спротиву у воєнний час.
Найближчий тренінг з інформаційної безпеки рівень BASIC 6 серпня об 11 годині, за адресою вул. Короленка, 1А.
Під час заняття фахові тренери поділяться інформацією про те, як відбуваються "злами" та кібератаки і як їм протидіяти, що таке "цифрова гігієна" та як її підтримувати, що таке інформаційний спротив у воєнний час.
Щоб отримати нові знання у сфері особистої та інформаційної безпеки, варто зареєструватися, заповнивши форму.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8286 / 1.53MB / SQL:{query_count}