Подяка містянам, які допомагають внутрішньо-переміщеним українцям!

«Кожен, хто має бодай найменшу можливість, має зробити хоч зернинку добра»: історія вчительки ліцею «Львівський»

У Львові після вторгнення росії у Львові переоблаштували понад 500 муніципальних установ для тимчасового проживання людей. З 24-го лютого через Львів пройшли більше 5 мільйонів українців, 200 тисяч знайшли у місті прихисток та залишились тут жити. Зараз у Львові залишилось близько 150 тисяч вимушено переміщених людей, інформує пресслужба Львівської міськради. «Дякуємо кожному, хто не жаліючи часу, турбується і робить нашу країну сильнішою!», – каже очільник Львова Андрій Садовий.
100 міських закладів освіти у Львові залишаються тимчасовим прихистком для вимушено переміщених українців. А відтак багато педагогів щодня поєднують навчальний процес із волонтерством, допомагаючи тим, хто через війну був змушений покинути свою домівку. 
Однією із таких вчителів є Мирослава Тереховська, яка працює у ліцеї «Львівський». Вона розповіла про організацію побуту для переселенців у закладі, де працює.
Від початку війни у ліцей «Львівський» прийняли понад 500 переселенців. Пані Мирослава піклується, аби гості мали і їжу, і чисту постіль. «Ми мусимо жити одним життям цілою Україною. Тому наш день складається уперемішку: навчання – волонтерство – навчання – волонтерство», – каже пані Мирослава.
Були ночі, коли у спортзалі ліцею спало близько 100 людей. За час війни там жили і 80-річні старенькі, і немовлята з матерями. Тепер працівники ліцею працюють 24/7.
«Люди приходять з вулиці, з вокзалу та кажуть: «Ми нічого не хочемо, тільки присісти. Ми кілька днів в дорозі». У нас жив чоловік, який виходив із Маріуполя кілька днів. А були й ті, хто тиждень сидів у підвалах», – розповідає освітянка.
Вона певна: творити добро та допомагати тим, хто цього потребує, має кожен. «А воно інакше не може бути у житті. Кожен, хто має бодай найменшу можливість, має зробити хоч зернинку добра», – резюмує пані Мирослава.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8821 / 1.54MB / SQL:{query_count}