Діти захисників України можуть отримати кошти на оздоровлення

Триває прийом документів. Заяву можна подати до 29 вересня

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій приймає документи для надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – мешканців Львівської міської територіальної громади. Заяву можна подати до 29 вересня.
Одноразову матеріальну допомогу надають дітям, віком до 18 років, у таких розмірах:
Дітям осіб, які брали безпосередню участь в АТО/ООС та загинули (пропали безвісти) або померли, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – 6000 грн на кожну дитину.
Дітям з інвалідністю учасників АТО/ООС (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності – 7000 грн на кожну дитину.
Дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО/ООС (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності, зокрема:
* Осіб з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи – 4000 грн на кожну дитину.
* Осіб з інвалідністю внаслідок війни 3 групи – 3000 грн на кожну дитину.
Для отримання одноразової матеріальної допомоги, один з батьків дитини (дітей) або уповноважений представник (опікун) подає до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій (вул. Пекарська, 41) заяву за встановленою формою.
Програма оздоровлення дітей у Львові функціонує вже 8-й рік (з 2015 року). Попри військовий стан та повномасштабне вторгнення росії в Україну, Львів продовжує фінансово підтримувати бійців та їх сім’ї. Лише у 2021 році цю матеріальну допомогу отримали 552 дитини учасників бойових дій на загальну суму понад 2 мільйони гривень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8823 / 1.53MB / SQL:{query_count}