Акцент на ощадливість

Жителів Львівщини закликають користуватися пільговими кредитами для підвищення енергоефективності

У межах Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021 – 2025 роки з кредитно-фінансовими установами підписано додаткові договори про співробітництво в межах бюджетних призначень на 2022 рік.
Загалом у 2022 році на реалізацію заходів з підвищення енергоефективності у житловому фонді в обласному бюджеті передбачено 9 500 тис. гривень, з яких:
– 7 000 тис. грн на відшкодування відсоткової ставки за кредитами, отриманими фізичними особами на впровадження заходів з енергозбереження;
– 2 500 тис. грн на відшкодування ОСББ відсотків за кредитами за умови участі у програмі «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності».
Упродовж 2022 року 237 мешканцям області з обласного бюджету відшкодовано понад 1,5 мільйони гривень за кредитами, отриманими на впровадження заходів з енергозбереження.
16 ОСББ області, які скористалися програмою енергомодернізації багатоквартирних, найближчим часом з обласного бюджету буде відшкодовано частину відсоткової ставки за отриманими кредитами в обсязі 633,8 тис. гривень.
За інформацією Львівської ОВА, серед банківських та фінансово-кредитних установ в частині компенсації відсоткової ставки для населення є: АТ АКБ «Львів», АТ «Ощадбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», АТ «Міжнародний інвестиційний банк», КС «Анісія», КС «Вигода», КС «Самопоміч», КС «Довіра», КС «Бойківщина».
У частині компенсації відсоткової ставки для ОСББ: ПАТ АБ «Укргазбанк», АТ «Кредобанк», АТ «Ощадбанк», АТ КБ «Приватбанк».
Запрошують жителів області користуватись пільговими кредитами, встановлювати енергоефективне обладнання та ощадно використовувати енергоресурси в своїх домівках.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8341 / 1.53MB / SQL:{query_count}