«Будинок Воїна» надаватиме безкоштовну психологічну підтримку школярам та їх батькам

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Будинок Воїна» розпочинає надання безкоштовної психологічної підтримки школярам та їх батькам. Війна та воєнний стан, щоденні повітряні тривоги, покинутий рідний дім, розлука з рідними та друзями має величезний негативний вплив на наших дітей. Їм потрібна допомога, щоб впоратися з викликами сьогодення. Якщо дитина проявляє ознаки тривоги, страху, песимізм, почуття провини, нездатність концентруватися, замкнутість, має порушений сон чи інші тривожні ознаки – професійні психологи готові надати допомогу.
Психологічна допомога для школярів та їх батьків буде надаватися як індивідуально, так і в групах. Групові заняття проводитимуться у формах арт-терапії, сенсорної терапії, які дуже позитивно впливають на дітей шкільного віку. 
Проведення групових занять – по мірі формування груп. У разі запиту на індивідуальні консультації – вам зателефонують для узгодження часу їх проведення.
Психологічна допомога надається командою психологів громадської організації «Перший жіночий ветеранський простір «РеХаб» за підтримки фундації AmeriCares у співпраці з Львівською обласною радою та КЗ ЛОР «Будинок воїна».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8697 / 1.52MB / SQL:{query_count}