Обов’язковий військовий облік

На Львівщині працює координаційний центр для вимушених переселенців призовного віку

У приміщенні на вулиці Ветеранів, 11 у Львові запрацював координаційний центр для військовозобов’язаних переселенців. Центр відкрили, щоб зняти навантаження із військкоматів (РТЦК). Частину призовників із координаційного центру скеровують у районні військкомати, щоб долучались до Збройних Сил України, інформують у Львівській ОДА. Людей з інвалідністю та багатодітних батьків у ЗСУ не беруть.
«Згідно з моїм наказом, від 2 березня усі громадяни України чоловічої статі, віком від 18 до 60 років, які прибули на Львівщину у зв’язку з евакуацією, впродовж 24 годин після прибуття в нашу область повинні з’явитися у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки для взяття на військовий облік. Прибуваючи на Львівщину, обов'язково звертайтесь в координаційний центр», – повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. 
З його слів, на Львівщині майже укомплектовані 103 і 125 бригада територіальної оборони. 103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних сил сформована з семи батальйонів, а 125 – з п’яти. Також в області формують 10 стрілецький батальйон та іноземний легіон. Крім того, в області продовжують формувати добровольчі батальйони. У них уже увійшли десятки тисяч людей. Вони беруть участь у патрулюванні, чергують на блокпостах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8281 / 1.53MB / SQL:{query_count}