Батьки новонароджених, що треба знати про документи

Спрощено процедуру реєстрації народження дитини поза закладом охорони здоров‘я. Міністерство охорони здоров’я України затверджено наказ від 04.03.2022 № 407 "Про забезпечення реєстрації новонародженої дитини в умовах воєнного стану".
Відтепер у випадку, якщо пологи відбулися поза межами закладу охорони здоров‘я, документ про народження дитини у формі медичного свідоцтва про народження (за формою 103/о) зможуть видавати медичні працівники, які були присутні під час пологів або проводили перший огляд новонародженого. 
Засвідчувати народження дитини у такий спосіб зможуть усі медичні працівники, у тому числі ті, хто надає екстрену медичну допомогу.
У разі неможливості виписати медичне свідоцтво про народження (за формою 103/о), медпрацівник може виписати довідку довільної форми. 
Також відтепер отримати свідоцтво про народження можна у разі особистого звернення матері дитини до закладу охорони здоров‘я. При цьому потрібно мати з собою медичні документи щодо спостереження вагітності або бути зареєстрованою в електронній системі охорони здоров’я, де містяться медичні записи про вагітність.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8203 / 1.52MB / SQL:{query_count}