Електронні щоденники у школах Львова можуть запрацювати вже з наступного навчального року

Єдину систему для всіх 127 шкіл Львівської громади розроблятиме львівська компанія, що вже працює з 5 освітніми закладами

Вже до початку нового навчального року всі школи Львівської територіальної громади перейдуть на єдину систему електронних щоденників. Про це розповіла Вікторія Христенко, депутатка «Голосу» у Львівській міській раді, очільниця комісії освіти та науки Львівської міської ради.
На початку грудня обрали компанію, яка буде працювати над тим, щоб запровадити систему електронних щоденників у всіх школах Львівської громади. За словами Вікторії Христенко, система «НІТ» (Навчання і технології) львівського розробника «Лаєнвуд Софтвер Україна» — оптимальний варіант за співвідношенням ціни і якості послуг. Вартість «обслуговування» одного школяра становить лише 45 гривень на рік. Крім того, компанія має досвід роботи з львівськими освітніми закладами — такий електронний щоденник вже працює в 5 школах. Ця система відповідала всім критеріям, які поставила перед нею конкурсна комісія: українська (бажано львівська) компанія, досвід співпраці з державними школами, прийнятна ціна та якість самого продукту тощо.
«Комісія, до складу якої увійшли представники ІТ-кластеру, шкіл, управління освіти, фахівці у галузі цифровізації, депутати, директори шкіл прийняла спільне рішення, що саме такий електронний щоденник потрібен у наших школах. Він точно полегшить роботу і вчителям, і учням. А батьки отримають можливість стежити за успішністю своєї дитини», — розповіла депутатка.
За її словами, впровадження електронного щоденника зробить процес навчання продуктивнішим і якіснішим. Вчителі матимуть більше часу на підготовку занять, а не займатимуться перевірками, бо система буде перевіряти завдання, які учні будуть завантажувати або робити онлайн. Дітям також така система прийде до вподоби, адже вони вже звикли до виконання завдань та тестів онлайн.
«Звичайно, не можна повністю одномоментно змінити систему, але ми рухаємося в бік цифрового світу. Значний поштовх цьому надав карантин, коли школи вимушено перейшли на онлайн-навчання. Це стало викликом і для вчителів, і для дітей, але ми набули важливого досвіду, який тепер маємо розвивати. Потенційні виклики для системи можуть виникнути в процесі запуску, але я впевнена, що електронний щоденник у Львові запрацює. Він значно полегшить процес обміну інформацією, отримання зворотного зв'язку, спілкування тощо. Трикутник «школа - діти - батьки» стане набагато ефективнішим і якіснішим», – вважає Вікторія Христенко. За її словами, вчителі пройдуть відповідне навчання, але система і так дуже зрозуміла інтуїтивно, з нею буде зручно працювати дорослим і дітям.
Програму планують запустити в усіх 127 школах Львівської громади вже 1 вересня 2022 року. Запуск системи і її підтримка буде коштувати місту 2 мільйони гривень у наступному році. «Важливо вже зараз, в бюджетний період, передбачити фінансування цієї програми на наступний рік, бо це реальні позитивні зміни в нашій освіті», – переконана Вікторія Христенко.
офіційно
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8640 / 1.55MB / SQL:{query_count}