Добра новина для батьків!

У Львові з 15 листопада учні початкових класів повертаються за шкільні парти

Для учнів 1-4 класів із 15 листопада відновлюють очне навчання. Водночас дію решти карантинних обмежень продовжують ще на 2 тижні – до 29 листопада. Таким є рішення міської комісії з питань надзвичайних ситуацій, про що повідомив очільник Львова Андрій Садовий. 
«Із понеділка для учнів 1-4 класів поновлюється очна форма навчання. Поки це рішення стосується лише молодшої школи. Решту карантинних обмежень продовжуються ще на 2 тижні, до 29 листопада. Зараз ми перебуваємо на роздоріжжі. Медики відзначають, що наші карантинні заходи дають змогу стабілізувати стрімку динаміку поширення вірусу. Але поки ще зарано говорити про спад епідемії. Наступну комісію проведемо в п‘ятницю. Обговоримо подальші рішення. Бережіть себе та рідних», – зазначив міський голова.
Зі слів Євгена Бойка, в.о. директора департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, динаміка захворюваності серед дітей спадає, і майже всі педагоги львівських шкіл є вакцинованими. «На сьогодні рівень вакцинації серед закладів освіти є достатньо високим, це 98%. Відповідно до постанови уряду, з понеділка було відсторонено близько 320 педагогів, і це теж впливає на мотивацію працівників вакцинуватися. Цей тиждень організовуємо всі можливі способи, щоб ті працівники вакцинувалися, і розуміємо, що з понеділка це буде ще інший показник вакцинації серед працівників освіти. В закладах освіти з понеділка будуть працювати виключно ті педагоги, які будуть мати 100% вакцинації чи ПЛР-тест. Щодо старшої школи, то продовжуємо надалі спостерігати за динамікою захворювань серед дітей в наших школах. В п’ятницю буде міська комісія ТЕБ і НС ще раз і будемо розглядати показники і приймати наступні рішення», – зазначив Євген Бойко.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8462 / 1.53MB / SQL:{query_count}