Задля здоров’я діточок

У Львові знову консультуватиме та оперуватиме відомий пластичний хірург з Німеччини Клаус Екснер. А в лікарні «швидкої» провідні хірурги зі США прооперують 25 діток з вадами серця

Із 13 до 17 листопада відомий пластичний хірург з Німеччини Клаус Екснер консультуватиме та оперуватиме дітей із всієї України у 8-мій міській клінічній лікарні Львова. Це вже його 14 візит у львівську лікарню.
«За роки співпраці, спільно із німецьким хірургом, вдалося оглянути і проконсультувати 600 дітей, з них 290 були прооперовані. Приїзд Клауса Екснера відбувається за підтримки Благодійної організації «Фонд «Смарт Імпакт», – зазначили у 8-мій міській лікарні Львова.
Цього разу хірург із комбустіологами 8-ї лікарні планує оглянути та прооперувати 20 дітей. Операції проводитимуть діткам з: вродженими і набутими вадами кінцівок, птозом верхньої повіки, вадою верхньої повіки, опіковими рубцями. Усі операції та консультації Клаус Екснер проводить безкоштовно.
Окрім цього, у Львові провідні хірурги із благодійної організації Novick Cardiac Allience (США) прооперують 25 діток із важкими вадами серця з усієї України. Операції робитимуть у міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова із 8 до 20 листопада.
Найменшому пацієнту, якого прооперують, всього 3 місяці. У команді висококваліфікованих фахівців Novick Cardiac Allience 12 лікарів: кардіохірурги, анестезіологи, реаніматологи, медсестри.
Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги – єдиний центр у Західній Україні, що надає кардіохірургічну допомогу малюкам від народження. «Ми уже більше року виконуємо такі втручання. Наше завдання – отримати додатковий досвід від провідних світових спеціалістів та допомогти якомога більшій кількості дітей із вродженими вадами серця», – зазначають у лікарні швидкої медичної допомоги.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8526 / 1.53MB / SQL:{query_count}