Кермуйте відповідально!

На Львівщині порушення ПДР фіксують 22 камери автоматичної фіксації: де саме розташовані

З цього тижня на Львівщині порушення Правил дорожнього руху фіксують вже 22 камери автоматичної фіксації. Зокрема в області запрацювали ще 13 камер автоматичної фіксації.
«Наприкінці минулого року ми встановили три камери на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Лише за перші кілька годин роботи ці камери зафіксували понад 800 порушень Правил дорожнього руху. Цього року встановили ще 19 приладів. З цього тижня маємо контроль на ділянках концентрації ДТП та з підвищеною аварійністю. Переконаний, що автоматичний контроль швидкості сприятиме значному зменшенню кількості дорожньо-транспортних пригод на автомобільних шляхах», – зазначає Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.
Камери фіксуватимуть перевищення швидкості 50 та 90 км/год
Розташування камер:
– на магістралі М-06 Київ – Чоп працює 13 камер у Буську, Бродах, Суходолах, Дідилові, Запитові, Нагірному, на кільцевій дорозі Львова поблизу транспортної розв’язки у Солонці – по одній одиниці та у Гамаліївці, Чишках і Солонці – по дві одиниці;
– одна камера запрацювала у селі Великий Дорошів на автомобільній дорозі М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська;
– на автомобільній дорозі М-10 Львів – Краковець є три камери у таких населених пунктах: Підрясне, Івано-Франкове та Наконечне І;
– дві камери у Рудному та у Сокільниках на автотрасі Західний обхід міста Львова;
– одна камера на дорозі М-11 Львів – Шегині у Бартатові;
– дві камери на автошляху Н-17 Львів – Радехів – Луцьк в межах населених пунктів Вислобоки та Ременів.
Згідно П\правил дорожнього руху, швидкість транспортних засобів у межах населених пунктів не повинна перевищувати 50 км/год, за межами населених пунктів на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою — не більше 110 км/год., на інших автомобільних дорогах — не більше 90 км/год.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7881 / 1.53MB / SQL:{query_count}