«Що для мене Україна?»

Дітей із Львівщини запрошують взяти участь у конкурсі малюнків і фотографій: які умови та терміни

До 30-ї річниці Незалежності України триває приймання робіт на всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», до участі в якому запрошують дітей із Львівщини віком від 3 до 18 років. Конкурс має дві категорії – фотографія та малюнок.
Номінації в категорії «Фотографія» (за тематикою, без вікового розподілу):
– українські традиції (на фото мають бути зображені традиції вашої родини чи громади, навчального закладу, гуртка тощо);
– визначні місця моєї малої батьківщини (на фото мають бути зображені місця (природа чи архітектура), які є візитівкою села, селища, міста, району чи області, в якій ви мешкаєте).
Номінації в категорії «Малюнок» (за віком):
– перша молодша група. Індивідуальна робота (від 3 до 5 років);
– перша молодша група. Колективна робота (від 3 до 5 років); 
– друга молодша група. Індивідуальна робота (від 6 до 10 років);
– друга молодша група. Колективна робота (від 6 до 10 років);
– середня група. Індивідуальна робота (від 11 до 14 років);
– середня група. Колективна робота (від 11 до 14 років);
– старша група. Індивідуальна робота (від 15 до 18 років);
– старша група. Колективна робота (від 15 до 18 років).
Кожен учасник може подати для участі в конкурсі не більше трьох конкурсних робіт у межах однієї чи декількох обраних номінацій.
Колективною вважається робота, яку виконано не більше ніж трьома особами. Конкурсні роботи повинні бути пов’язані зі загальною тематикою конкурсу; виконуються в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) на форматі А4 чи А3.Малюнки можуть бути виконані у форматі мінікоміксу чи «мему» (гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують із текстовими елементами).
«Конкурсні роботи не повинні порушувати авторські права інших осіб. У разі виявлення плагіату на будь-якому етапі конкурсу, роботу вилучать, а учасника дискваліфікують. Відповідальність за порушення авторських прав несе учасник конкурсу та його законний представник», – інформують організатори.
Конкурсну роботу (у відсканованому форматі, JPEG) разом із заявкою (зі зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описання зображеного на малюнку чи фото) потрібно подавати до організаційного комітету, надіславши лист на електрону адресу uwcfua@gmail.com (обов’язково зазначити в темі листа – «Що для мене Україна») до 13 серпня включно.
Щоб конкурсний малюнок чи фотографія взяли участь у виставці робіт, його оригінал необхідно завчасно надіслати Укрпоштою за адресою: 02147, м. Київ, а/с 34, отримувач: УКЦППОН. 
Переможців конкурсу оголосять під час творчого фестивалю «З Україною в серці», що відбудеться у Києві під час святкових заходів з нагоди Дня Незалежності України, інформує пресслужба Львівської облради. На фестивалі буде виставка робіт учасників конкурсу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9217 / 1.55MB / SQL:{query_count}