На Львівщині визначили чотири основні види туризму

Нетиповим для регіону, але досить перспективним є промисловий напрямок

«Брендування малих міст – одна із важливих складових розвитку туризму» – такий онлайн-семінар провели у Львові для фахівців з питань розвитку туризму територіальних громад Чернігівської області, повідомила пресслужба Львівської облдержадміністрації. Як розповів Тарас Лозинський, заступник начальника управління туризму та курортів ЛОДА, на Львівщині визначили чотири основні види туризму. Це насамперед активний та екологічний, культурно-пізнавальний, гастрономічний та медично-оздоровчий. Нетиповим, проте досить перспективним для регіону є промисловий туризм. 
В області є територіальні громади, де колись функціонували шахти, деякі продовжують працювати й досі, але їхній ресурс обмежений, тому вже зараз потрібно дбати про те, щоб ці території можна було в майбутньому перетворити на туристичні атракції. «Після адміністративної реформи на території Львівської області утворені 73 громади. Кілька з них активно впроваджують брендування на основі історії своєї території. Зокрема, Славська, Дрогобицька, Бориславська, Стебницька, Трускавецька, Червоноградська громади. Вони є гарним прикладом для наслідування», – пояснив Тарас Лозинський.
Як розповів Ігор Чава, начальник управління культури та розвитку туризму Дрогобицької міської ради, брендинг – це тривалий процес, і його результат буде помітний не швидше ніж за три роки. Історія солеварні стала головною для брендингу міста Дрогобич, а розпочали його ще п’ять років тому. 
Натомість Катерина Литвин, заступниця начальника управління культури і туризму Чернігівської міської ради, розповіла про успішний маркер територій та досвід міста легенд – Чернігова. Своїм досвідом у брендингу поділилися також представники Любецької та Ніжинської територіальних громад Чернігівщини.
Віталій Загайний, заступник голови Львівської ОДА зазначив, що брендинг є важливою складовою для розвитку міст у галузі туризму та відзначив роботу попередніх колег, які доклали зусиль, аби галузь увійшла до п’ятірки стратегічних цілей Львівської області.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8164 / 1.53MB / SQL:{query_count}