«Велике будівництво» на Львівщині

До президентської програми можуть потрапити ще п’ять спортивних об’єктів області

У межах всеукраїнської програми «Велике будівництво» запланована реконструкція 18 спортивних інтернатів та 100 дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації запропонувало внести до загальнодержавного переліку п’ять об’єктів спортивної інфраструктури Львівщини, інформує пресслужба ЛОДА. 
Йдеться, зокрема, про Львівський фаховий коледж спорту, Дрогобицьку спортивну школу з велоспорту «Медик», Львівську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу, Львівську дитячо-юнацьку спортивну школу імені Олексія Дем’янюка та Добротвірську дитячо-юнацьку спортивну школу. «Реалізація проєкту відбудеться у 2022 році. Спортивні бази шкіл, які відберуть для участі в програмі, капітально відремонтують або реконструюють. Кожен зі закладів, які ми пропонуємо внести до переліку, вже неодноразово демонстрував надзвичайно якісні результати роботи, тому точно заслуговує на покращення бази як запоруки для досягнення успіху», – заявив Іван Собко, заступник голови Львівської ОДА.
Натомість керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як зазначив, що якісна інфраструктура для багатьох видів спорту є основою високих результатів на національних та міжнародних змаганнях. «Якщо приміщення для тренування зручне, комфортне, максимально наближене до змагальних умов, тренувальний процес дає значно вищий результат. Сьогодні збірні команди Львівщини є серед лідерів ключових видів спорту, що розвиваються в Україні. З осучасненням спортивної бази можемо розрахувати на ще вищі показники», – пояснив Роман Хім’як.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8821 / 1.53MB / SQL:{query_count}