Вшанування пам’яті та вияв подяки

Розпочалася реєстрація на щорічний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

Для дорослих дистанція становить п’ять кілометрів, а для дітей – 100 та 300 метрів. Сам захід відбудеться 28 серпня в Стрийському парку. Львівський обласний центр «Спорт для всіх», який проводить захід за підтримки управління молоді та спорту і департаменту соціального захисту Львівської ОДА, 19 липня відкрив онлайн-реєстрацію на забіг.
«Це можливість пробігти за кожного з тих, хто захищав нас від війни, подякувати та підтримати близьких наших Героїв», – зауважив Роман Хім’як, керівник управління молоді та спорту ЛОДА. За його словами, забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» вшановує пам’ять загиблих воїнів АТО й ООС та є виявом подяки військовослужбовцям та їхнім сім’ям за внесок у збереження територіальної цілісності країни.
На спортивному заході кожен учасник має пробігти обрану ним дистанцію зі закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за територіальну цілісність України. Можна повідомити ім’я родича чи друга – номер з іменем та прізвищем загиблого воїна буде присвоєний бігунові під час реєстрації.
Зареєструватись на пробіг можна за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8223 / 1.52MB / SQL:{query_count}