Чиста вода з-під крана

Благодійники подарували 8-ій міській клінічній лікарні Львова очисну систему

Відтепер маленькі пацієнти дитячого опікового відділення 8-ої міської клінічної лікарні, а також ті, що їх супроводжують під час лікування та відвідують, зможуть сміливо пити воду з-під крана. Цього тижня керівник благодійного фонду H.O.P.E. we help children Вольфганг Понто подарував цьому відділенню спеціальну систему очистки проточної води. Лікарня стала першим медичним закладом в Україні, де встановили таку систему очистки води, повідомила пресслужба ЛМР.
«Ми привезли обладнання, завдяки якому з кранів могла б текти добра, очищена питна вода в дитячому опіковому відділенні. Перед тим ми взяли пробу води, провели аналіз і вирішили підтримати цей проєкт саме тут. Я маю можливість допомогти дітям, це мій шанс, і я роблю це, – розповів Вольфганг Понто. – Я фанат футболу, тож коли у 2015 році «Баварія» грала тут, у Львові, я випадково сюди потрапив, у цю лікарню, і це мене дуже зачепило. Тоді й виникла ідея підтримати дитячі установи. Тут, у цій лікарні, я знайшов добрих друзів, яким довіряю і яких ми охоче підтримуємо. А нам довіряють і нас підтримують спонсори з Німеччини. Таким чином це працює. В Україні я вже 61-ий раз. І ми вже підтримуємо багато лікарень не тільки в цьому регіоні, а по всій Україні, та найбільше в цьому регіоні. Загалом до Львова ми вже прислали 1500 ліжок, але робимо це залюбки, власне, для цієї лікарні».
Майже всі іноземні клініки мають таку систему очистки води, а в Україні це щойно запроваджують. Таке обладнання дасть змогу найменшим пацієнтам медзакладу отримувати практично джерельну воду із системи загального водопостачання.
«Ми вже давно працюємо з різними благодійниками. З благодійним фондом H.O.P.E. we help children та Вольфгангом Понто – з 2015 року. Благодійники бачать нашу допомогу пацієнтам, особливо маленьким, тому також зацікавлені допомагати нам. Загалом цей фонд нам уже багато в чому допоміг. Були зроблені деякі ремонти у відділенні завдяки йому, доставлені ліжка для пацієнтів. Такого обладнання для очистки води більше нема в місті ніде. Зараз за кордоном фактично в кожному закладі встановлюють систему очистки води. В Україні ми є першим медзакладом, де буде встановлена така система. В проєкті ще є Кам’янець-Подільський», – розповів керівник 8-ої міської клінічної лікарні Василь Трунквальтер.
H.O.P.E. we help childrenблагодійний фонд, створений громадянином Німеччини Вольфгангом Понто в містечку Ванген-ім-Альгой у червні 2015 року. Фонд займається покращенням медичного забезпечення хворих дітей України. І оскільки першим українським містом, яке Вольфганг відвідав у межах проведення Євро-2012, був Львів, у який він закохався, то вирішив допомагати найперше місту Лева і його маленьким мешканцям. Із 2015 до 2018 року фонд надав допомогу таким закладам: Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ», Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, 8-ма міська клінічна лікарня, Міський комунальний клінічний пологовий будинок №1, Пологове відділення 3-ої МКЛ та іншим.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8115 / 1.54MB / SQL:{query_count}