Мандруймо і відпочиваймо на Львівщині

Наша область у трійці найпопулярніших туристичних місць в Україні

За результатами соціологічного дослідження Міністерства культури та інформаційної політики Львівська область потрапила до топ-3 найпопулярніших туристичних напрямків України (на другому місці після Одещини). Також регіон увійшов до п’яти напрямків, які б українці хотіли відвідати у майбутньому. Безпосередньо у рейтингу найцікавіших українських пам’яток друге місце посіла стара частина міста Львова (відзначили 34,8% опитаних) і четверте – Карпатські гори (19,7%). До рейтингу популярних природних заповідників України потрапило «Розточчя», що в Яворівському районі.
«Друге місце після відомої морським відпочинком Одещини – достойний результат. Це певний підсумок, оцінка важливості нашої щоденної роботи за різними напрямками. По-перше, креативність у підході в облаштуванні самого об’єкту, так званого «туристичного магніту» – він має бути багатофункціональним та унікальним, – каже очільник Львівщини Максим Козицький. – По-друге, туризм – це завжди про інфраструктуру. До кожного об’єкту треба добратися. А це вже транспорт і дороги, на місці – можливість для тимчасового поселення. Ще й важливо зацікавити гостя, щоб він захотів залишитись у цій місцевості довше. І ключове – гостинність людей, адже саме люди додають тої важливої цінності в подорожі нашим гостям».
До державної програми «Велике будівництво» увійшли 12 об’єктів для реставрації (палаци, замки, об’єкти Белзького заповідника). Активізує туристичні потоки у гірську місцевість також дорожній проєкт «Малого Карпатського кола».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3660 / 3.97MB / SQL:{query_count}