Хто в садок, а хто до школи

Із 1 червня розпочали зарахування дітей у перший клас та в дитсадки

Із початком літа розпочалося зарахування дітей дитсадки та в перший клас. Батьки вже почали отримувати смс-повідомлення про зарахування дітей до закладів дошкільної освіти. Також інформацію про зарахування дитини до ЗДО можна знайти в своєму електронному кабінеті.
Після отримання смс-повідомлення батькам потрібно упродовж 30 робочих днів, тобто до 10 липня, звернутися до керівника дошкільного закладу та подати документи (заяву, копію свідоцтва про народження, за наявності права на пільгу – копію документа, що її підтверджує). При собі також необхідно мати оригінали документів, а ще подати медичну довідку від сімейного лікаря та заповнити заяву-згоду на дотримання карантинних вимог.
Підтвердити зарахування дитини в дитсадок і подати необхідні документи можна й онлайн: через функцію, яка буде доступна в електронному кабінеті. У такому разі до 31 серпня потрібно підійти до керівника і подати заяву, документ про пільгу (за наявності), заяву-згоду на дотримання карантинних вимог та медичну довідку від сімейного лікаря.
«Якщо дитина не була зарахована до дитячого садка в першій хвилі зарахування, то після 19 липня ми бачитимемо, скільки батьків подали документи і де є вільні місця. Тож від цього дня батьки зможуть редагувати заявку, тобто змінити номер дитячого садка, де ще будуть вільні місця. А 20 серпня відбудеться друга хвиля зарахування. Інформація про вільні місця буде оприлюднена на сайті електронної реєстрації. Хочу зазначити, що навіть після першої хвилі, незважаючи на те, що батьки ще не подали документи, ми маємо 642 вільні місця (садочки №№92, 5, 55, 121, 89, 21 32, 127, 7, 35 106, 129, 29) у різні вікові групи та в різній кількості», – розповіла «Львівській Пошті» головна освітянка міста Зоряна Довганик.
Також триває зарахування дітей у перший клас. До 31 травня батьки мали написати заяви, і 1 червня відбулося перше зарахування дітей у перший клас. Нагадаємо, що, відповідно до Закону України «Про освіту», який набув чинності в 2017 році, кожна школа має визначену територію обслуговування. Першочергово до неї зараховують дітей, які на ній проживають, окрім того, таке саме право на зарахування мають брати і сестри дітей, що вже є учнями цієї школи, діти працівників закладу освіти, а також діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи. У випадку, якщо батьки не встигли подати документи або якщо ще є вільні місця, цей процес триватиме до 15 червня.
«На сьогодні, згідно з наказом управління, школи подають інформацію, скільки є заяв від батьків про зарахування дітей у перший клас і чи є в них ще вільні місця. Тому до кінця тижня матимемо інформацію, скільки першокласників буде у вересні та в яких школах ще є вільні місця», – зазначила Зоряна Довганик.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7616 / 1.55MB / SQL:{query_count}