Постковідний синдром у дітей

У Львові у дитячій лікарні на Орлика комплексно обстежують дітей після перенесеної коронавірусної хвороби

Комунальна міська дитяча клінічна лікарня міста Львова повідомляє усіх сімейних лікарів та батьків, чиїм дітям ще не виповнилося 18 років, про можливість комплексного обстеження дитячого організму після перенесеного Covid-19.
Зі слів дитячого лікаря-нефролога Марти Секунди, якщо після перенесеного захворювання зберігаються будь-які патологічні стани різних органів та систем, але збудник не виявляється, то йдеться про наслідки захворювання, які можуть називатися постковідним синдромом.
«Якщо ви помітили у ваших дітей симптоми порушення загального самопочуття – напади слабкості, біль у м’язах, психоемоційні проблеми, зокрема депресивні настрої, симптоми, пов’язані з ускладненнями дихальної системи, будь-які неврологічні прояви – головний біль, порушення зору тощо, то слід обов’язково звернутися за консультацією до медичних спеціалістів. Крім того, можуть виникати симптоми, що пов’язані з ураженням серцево-судинної системи, порушенням роботи шлунково-кишкового тракту та інших органів та систем», – каже медикиня.

Як розповів головний лікар дитячої лікарні Дмитро Квіт, кількість дітей з такими та іншими невідомими на сьогодні симптомами буде постійно збільшуватися.
«За річний період пандемії наша лікарня має власні спостереження щодо скарг та симптомів у дітей, які зверталися за допомогою після перенесеного Covid-19. Тому наша клініка повністю готова надавати допомогу дітям після захворювання – консультативну, діагностичну, лікувальну», – зазначив Дмитро Квіт.
Також, з його слів, у лікарні, звичайно, є можливість стаціонарного лікування зі всебічними обстеженнями (лабораторними та інструментальними) на базі 3-го педіатричного відділення, що дає можливість залучати до консультацій вузьких спеціалістів педіатричного профілю, пройти курс гіпербаричної оксигенації у відділенні гіпербаричної оксигенації (ГБО) та спробувати новітні реабілітаційні технології у відділенні реабілітації.
Телефон для довідок: 293-07-27 – 3-тє педіатричне відділення; 293-07-35, (067) 671-04-44 – поліклініка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8114 / 1.54MB / SQL:{query_count}