Операція «Вакцинація»

Львівщина – на третьому місці серед областей України за темпами вакцинації

За даними Міністерства охорони здоров’я України, Львівщина станом на 6 квітня перебуває на третьому місці серед областей України за темпами вакцинації населення. Лідирує у списку м. Київ – 27 158, Дніпропетровська область – 23 079, Львівська область – 17 873, Київська область – 16 599, Черкаська область – 15 808.
«На Львівщині працює вже 43 пункти щеплень на базі закладів охорони здоров’я. В області вакциновано 17 873 особи, більша частина з яких є жінки (10 124). Станом на 6 квітня по Україні зареєстровано 24 повідомлення про несприятливі події імунізації, з них три на Львівщині, проте це несерйозні випадки (тобто без госпіталізації пацієнта). Записатися на щеплення по залишковій вакцині (у так званий список очікування) можна через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Дія», застосунок Дія та Національний контакт-центр МОЗ з питань протидії поширенню Covid-19», – каже Наталія Іванченко, керівниця Львівського обласного лабораторного центру.
На Львівщині пунктів щеплень буде близько 175. Згідно з наказом МОЗ України №628 від 05.04.2021 р., 2000 доз вакцини з Львівської передано до Тернопільської області. У зв’язку з недостачею вакцини в деяких областях МОЗ здійснило перерозподіл між регіонами.

Як стати в чергу на вакцинацію проти Covid-19:

Якщо ви є працівником сфери охорони здоров'я, освіти, соціальної сфери, працівником чи мешканцем спеціалізованого закладу (інтернати, будинки для літніх людей тощо), військовослужбовцем, працівником критично важливих структур державної безпеки (включно з Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією, Національною гвардією, Державною службою з надзвичайних ситуацій, Державною прикордонною службою й Службою безпеки України) – вам не потрібно записуватись. Роботодавець або керівник установи інформує вас про можливість та дати щеплення.
Усі інші можуть записатись до списку очікування в зручний спосіб: через портал чи мобільний застосунок Дія, через національний контакт-центр МОЗ.

Як записатися через портал «Дія»:

Зайдіть на портал «Дія» https://diia.gov.ua за допомогою КЕП (електронного ключа, наприклад, податкової) чи BankID. Перейдіть у розділ «Запис до листа очікування вакцинації від Covid-19». Зазначте сферу діяльності. Оберіть місце, в якому ви хочете вакцинуватися. Очікуйте повідомлення про запрошення на вакцинацію.

Як записатися через застосунок Дія:

Щоб зареєструватися через смартфон, завантажте мобільний застосунок Дія 2.0 за посиланням https://go.diia.app та авторизуйтеся в ньому. У застосунку можна авторизуватись через Приват24, Monobank, або BankID НБУ. Зайдіть у розділ «Послуги» та оберіть «Запис до листа очікування вакцинації від Covid-19». Зазначте сферу діяльності. Оберіть місце, в якому ви хочете вакцинуватися. Перевірте свій номер телефону. Очікуйте повідомлення про запрошення на вакцинацію. 

Як записатися через національний контакт-центр МОЗ:

Зателефонуйте на номер 0 (800) 60-20-19. Надайте оператору свої дані. Необхідно буде вказати реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) або серію та номер паспорта. Оберіть місце, в якому ви хочете вакцинуватися. Очікуйте повідомлення про запрошення на вакцинацію.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7942 / 1.55MB / SQL:{query_count}