Літаком зі Львова у Хургаду

Український лоукост Bees Airline отримав права на 29 маршрутів

Новому українському лоукосту Bees Airline Державіаслужба України дозволила почати польоти за 16 чартерними та 13 регулярними маршрутами. Регулярна мережа з Києва включатиме Бургас, Іракліон, Родос, Батумі, Араксос, Аліканте, Барселону, Тирану, Варну і Ларнаку. Крім того, будуть запущені регулярні рейси з Одеси в Тбілісі та Єреван, зі Львова – в Єреван.
Чартерна мережа включає маршрути з Києва в Марса-Алам, Момбасу, Хургаду, Шарм-ель-Шейх, Анталію, Бодрум, Тіват.
Також чартери виконуватимуться з регіональних аеропортів України: зі Львова – в Марса-Алам, Хургаду, Спліт, Анталію, Тіват, з Одеси – в Анталію, з Харкова – в Анталію і Тіват, з Кривого Рогу – в Тіват.
Авіакомпанія Bees Airline вже почала чартерні рейси з Києва та Львова до Єгипту. «У нас добрі новини. 20 березня у Міжнародному аеропорту «Львів» зустріли перший чартерний рейс з Хургади від нової вітчизняної авіакомпанії Bees Airline. Рейси за маршрутом Хургада – Львів – Хургада виконуватимуть щосереди та щосуботи. Приліт до Львова о 13.15, а виліт зі Львова о 14.15. Радісно, що навіть за часів кризи в авіації через всесвітню пандемію створюється нова українська авіакомпанія Bees Airline, яка приймає виклик усіх наявних обмежень. Навіть коли Європа для нас поки що є закритою, авіакомпанія йде назустріч конкуренції з іншими українськими авіаперевізниками та додає нової якості та вибору у польотах чартерних відпочинкових програм», – каже Тетяна Романовська, гендиректорка Міжнародного аеропорту «Львів».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5254 / 3.97MB / SQL:{query_count}