«Благодійна Львівщина – 2020»: обрати найкращих!

До 1 березня можна подавати заявки на участь у регіональному та національному конкурсах

Асоціацією благодійників України традиційно в межах національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошено регіональний конкурс «Благодійна Львівщина – 2020». Партнером асоціації у проведенні та організації регіонального конкурсу у Львівській області є ГО «Центр ділового партнерства».
Асоціація благодійників України спільно з регіональним партнером запрошують доброчинців, меценатів, волонтерів Львівської області номінуватися або номінувати своїх колег на регіональний та національний конкурси. Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку та в електронному вигляді надіслати її на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020»: konkurs.blago@gmail.com до 1 березня 2021 року.
Національна експертна рада конкурсу за результатом оцінювання заявок  визначить у 2021 році переможців і лауреатів конкурсу окремо у Львівщині. Вшанування відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться двічі: на церемонії «Благодійна Львівщина – 2020» у Львові (регіональний етап конкурсу) та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2020» у м. Київ.
Подробиці, заявка, положення про конкурс та конкурсні номінації за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3801 / 3.96MB / SQL:{query_count}