«Інтерсіті» з Києва до Славського

Потяг курсуватиме щоденно з 15 грудня до 17 січня

За ініціативи Державного агентства розвитку туризму України та Львівської обласної державної адміністрації, на зимові свята з Києва до Славського планують запустити новий потяг "Інтерсіті". Його маршрут пролягатиме через Львів та Стрий.
“Усі ми розуміємо, як важливо зараз, у карантинний рік, підтримати внутрішній туризм. В умовах закритих кордонів маємо зробити все можливе, щоб доступними, комфортними і безпечними стали мандри Україною. Саме тому ми з директоркою Державного агентства розвитку туризму України Мар’яною Олеськів та управлінням туризму та курортів облдержадміністрації ініціювали запровадження швидкісних пасажирських перевезень з Києва до Карпат. У горах, на свіжому повітрі, відпочинок буде справді здоровим, а в дорозі люди мають перебувати мінімум часу”, - каже заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.
Потяг курсуватиме щоденно з 15 грудня до 17 січня. З Києва до Львова і назад можна буде добратися за графіком ІС №705/706 Київ-Перемишль, який не курсує з початку карантину. Саме його маршрут продовжать - до Стрия і Славського.
“Для Львівщини туризм є дуже важливим напрямом розвитку. У Славській громаді вже зараз є понад 500 гостинних садиб, де можна зупинитися родиною чи дружньою компанією та уникати контактів з іншими гостями. Ми розвиваємо інфраструктуру у цьому регіоні: активно розбудовуємо дороги та велодоріжки, зокрема "Мале карпатське коло", підтримуємо природні парки і заповідники. У нас є де прогулятися, покататися кіньми, на лижах чи сноуборді. І будемо сподіватися, що справжній сніг у нас теж буде! Власне Львівщина із багатими духовними та гастрономічними традиціями - ідеальний напрямок для новорічно-різдвяних мандрівок,” - зазначив Юрій Холод.
Після 17 січня курсування швидкісного потяга з Києва до Славського буде залежати від пасажиропотоку. А квитки на нього скоро з'являться у продажу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8345 / 1.53MB / SQL:{query_count}