Хто стукає – тому відчиняють!

Грант Чеської республіки допоможе навчати студентів-медиків Львівського медуніверситету ім. Данила Галицького

Успішно завершився проєкт зі створення симуляційного центру на базі клінічної кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики ЛНМУ ім. Данила Галицького, що розміщена у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні ОХМАТДИТ. Цьому передувала майже річна копітка робота групи ентузіастів, серед яких завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор Олена Личковська та доцент кафедри, кандидат медичних наук Андріана Мальська.
Майже рік тому вони від Університету подали заявку на грант, оголошений Посольством Чеської республіки в Україні на придбання спеціального обладнання для навчання студентів- медиків, не сподіваючись на успіх. Проте, хто стукає – тому відчиняють: заявку Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького було схвалено та профінансовано міністерством культури сусідньої країни у сумі майже 500 тис. грн. Далі у виділеному адміністрацією лікарні приміщенні почався ремонт за кошти благодійників. Він обійшовся також у більш як 100 тис. грн.

Адміністрація ЛНМУ ім. Данила Галицького виділила кошти для придбання меблів. Таким чином гуртом вдалося зробити добру справу – створити новий центр симуляційного навчання, у якому тепер можуть займатися не лише студенти – медики чи інтерни, а й слухачі курсів післядипломної освіти, середній медичний персонал лікарні.
Аби оглянути ляльки-симулятори, придбані за «грантівські» кошти, в центр завітав генеральний консул Генерального консульства Чеської республіки у Львові Павел Пешек. Йому пояснили принцип дії симуляторів, коли з допомогою апаратури можна створювати різний фізичний стан пацієнта-ляльки й таким чином навчати студентів виявляти ту чи іншу недугу.
Доцент кафедри Андріана Мальська не вперше виступає драйвером позитивних змін у відділенні лікарні. Вона активно залучала благодійників та спонсорів для проведення ремонтів, придбання апаратури, облаштування, до прикладу, кабінету психолога. Студенти-медики також не залишаються осторонь добрих справ – саме вони створювали милі малюнки з героями улюблених мультиків чи казок на стінах відділення.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8741 / 1.54MB / SQL:{query_count}