Львівщина без червоних зон

Втім медики вкотре закликають мешканців області бути свідомими та дотримуватись карантинних правил

В Україні оновили рівні епідемічної небезпеки: нове епідемічне зонування почало діяти з 19 жовтня. Львівщина без червоних зон. Область перебуває у помаранчевій, жовтій та зеленій зонах. У помаранчевій зоні: міста Львів та Дрогобич, Пустомитівський, Сокальський та Яворівський райони.

У жовтій зоні: міста Борислав, Моршин, Самбір, Стрий, Трускавець та Червоноград, Бродівський, Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жовківський, Золочівський, Кам'янка-Бузький, Миколаївський, Мостиський, Перемишлянський, Радехівський, Самбірський та Стрийський райони Львівської області.
«У нас, на жаль, уже другий тиждень відзначається негативна динаміка щодо захворюваності. Станом на сьогодні це – 1 550 хворих, що становить 55,2 % зайнятості ліжкової мережі. У реанімаційному відділенні знаходиться 124 пацієнти, на апаратах ШВЛ – 37 пацієнтів», – розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.
За його словами, найбільш заповненими медичними закладами є Центр легеневого здоров’я – 170 пацієнтів, Львівська обласна інфекційна лікарня – 182 пацієнти, Лікарня швидкої медичної допомоги – 215 пацієнтів, Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи – 170 пацієнтів.
«Серед лікарень в районах області найбільше завантаженою є Стебницька лікарня – 96 пацієнтів. Також 112 пацієнтів перебувають Стрийській міській клінічній лікарні», – говорить Орест Чемерис.
Як інформує департамент охорони здоров'я Львівської ОДА, в області «немає черг на проведення ПЛР-тестувань». «️Станом на 20 жовтня у Львівському обласному центрі немає залишків проб для проведення ПЛР-тестувань. Всі зразки, які надходять на дослідження, опрацьовуються вчасно, – сказав Орест Чемерис. – Зокрема, за останню добу проведено понад тисячу тестувань методом ПЛР, а також приблизно пів тисячі досліджень методом ІФА. З 1040 ПЛР-тестувань, у 289 мешканців Львівщини результати підтвердили наявність коронавірусної інфекції». За увесь час COVID підтверджено у 25392 жителів області. Померло 717 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 9671 особа.
Медики Львівщини вкотре закликають мешканців області дотримуватися карантинних правил: носити маску, уникати масових скупчень людей, дотримуватися дистанції. «На жаль, тенденції, які ми спостерігаємо є негативними. В нас є і приріст активних хворих, також збільшується кількість пацієнтів, які потребують стаціонарного лікування. Ситуація є контрольованою, проте хочу вкотре зазначити й звернутися до кожного, що зараз як ніколи варто бути вкрай обачними, дотримуватись маскового режиму, дистанції, гігієни», – наголосив Орест Чемерис.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7994 / 1.55MB / SQL:{query_count}