Чернівецька: фініш ремонтів наприкінці року

Що передбачено проєктом реконструкції вулиці і що варто знати водіям

фото: пресслужба ЛМР
У Львові триває капітальний ремонт і реконструкція великих магістральних доріг. Зокрема, продовжують ремонт лівої частини вул. Чернівецької. Усі роботи на вулиці планують завершити до кінця року. «Вже з понеділка тут будуть класти перший шар асфальту з лівої частини, що зараз в роботі, бо з протилежної сторони перший шар нанесено, залишається ще верхній шар. Наша вул. Чернівецька, пл. Двірцева, сквер, будуть поза конкуренцією серед всіх міст України, і ті, хто кілька років не був у Львові, коли приїдуть до нас, цей простір не впізнають", – каже мер Львова.
«Ремонт вул. Чернівецької, згідно з проектом, мав тривати 12 місяців, але нам з підрядником вдалося оптимізувати процес робіт, і вже в липні були замінені всі комунікації і завершено усі основні роботи. Зараз доробляють бокові хідники. Центральний променад виконаний на 80%. Його облаштування завершать після асфальтування обох частин вул. Чернівецької", – зазначає Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.
Проєктом реконструкції вул. Чернівецької передбачено: влаштування по центру вулиці пішохідної алеї шириною 8 м, що розташована між смугами руху громадського та загально-автомобільного транспорту, що простягається від транспортної розв’язки до пл. Двірцевої; облаштування двох смуг громадського транспорту (по одній в кожному напрямку) загальною шириною 6,6 м; облаштування трьох смуг руху загально-автомобільного призначення (1 в напрямку до пл. Двірцевої і 2 від вокзалу до вул. Городоцької); влаштування транспортної розв’язки в одному рівні на підході до перехрестя вул. Городоцька-Коротка-Залізнична; влаштування двох зупинкових платформ громадського транспорту міських автобусів в районі приміського вокзалу; влаштування пішохідного тротуару вздовж МАФів, розташованих вздовж вул. Чернівецької.
Також проєктом передбачається реконструкція мереж водопроводу та каналізації, влаштування пожежних гідрантів, реконструкція мереж зовнішнього освітлення, винесення кабельної каналізації за межі проїзної частини, захист існуючих електричних мереж.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8488 / 1.54MB / SQL:{query_count}