Обіцяють більше автобусів

З 1 вересня у Львові збільшать кількість громадського транспорту і відновлять роботу автобусних маршрутів №45 і 2А

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, з 1 вересня збільшать кількість громадського транспорту на маршрутах – у середньому на 100 одиниць.
«Станом на сьогодні у Львові діє режим спецперевезень та відновлено пільгове перевезення пасажирів. Також з 1 вересня, у зв’язку з тим, що діти йдуть до школи, ми збільшимо кількість громадського транспорту на маршрутах. Плануємо збільшити приблизно на 100 одиниць. Тобто, якщо сьогодні у нас на рейси виїздить 536 одиниць транспорту, то з 1 вересня на рейси буде виїжджати 634 автобуси. Також будемо моніторити ситуацію на зупинках, щоб не було перевантаження на той чи інший маршрут», — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.
Відповідно до ухвали сесії міськради, школярі мають право безкоштовно проїзду у громадському транспорті Львова. А також студенти оплачують 50% вартості проїзду в електротранспорті.
«Хочу також всіх просити дотримуватися правил карантину, зокрема в транспорті, та заходити в автобуси чи електротранспорт лише в масках. Адже це ваша безпека і безпека ваших рідних», –  каже Ірина Маруняк.
Зі слів керівника управління транспорту міськради Львова Орест Олеськів, у вересні відновлять роботу автобусних маршрутів №45 і 2А. Автобус №2А перестав працювати наприкінці квітня під час карантину. Автобуси, що були на маршруті, передали на маршрут №52. Збільшать кількість автобусів на найбільш завантажених маршрутах - №46, 47А, 52, 16 і на низці інших. Загалом у комунальному АТП-1 планують додатково вивести на маршрути 20 автобусів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8814 / 1.53MB / SQL:{query_count}