Мандруймо рідною Львівщиною!

Майже 150 кілометрів нових екостежок для туристів ознаковують на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди»

фото: Назар Барабаш
У Львівській області буде ще півтори сотні кілометрів нових туристичних маршрутів. «Сьогодні, як ніколи, надзвичайно актуальним став розвиток внутрішнього туризму. А нам є що запропонувати навіть найвибагливішим мандрівникам! Львівщина – унікальний туристичний регіон. Поки весь світ на паузі через пандемію, ми не стоїмо на місці. Прагнемо популяризувати все нові й нові маршрути, аби про наш регіон дізналось якомога більше мандрівників. Нові 144 км шляхів у Сколівських Бескидах – це майже втричі більше, аніж ми змогли ознакувати торік», – розповів заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Холод.
Як зазначили в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА, через великий запит на відпочинок в Карпатах є чимале навантаження на природні території.
Відтак, проєкт ознакування шляхів активного та екологічного туризму надає чудову можливість для безпечних туристичних подорожей, а також відіграє важливу роль у збереженні природних територій нацпарку.
“У 2019 році було ознаковано 60 км шляхів активного й екологічного туризму. Цього року ми ознакуємо втричі більше. Запрошуємо туристів мандрувати Львівщиною. І робимо все, аби це було зручно”, – зазначила начальниця управління туризму і курортів облдержадміністрації Наталя Табака.
В межах проєкту «Проведення спеціальних заходів розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного та екологічного туризму з метою запобігання пошкодженню природних комплексів НПП «Сколівські Бескиди» передбачено ознакування шляхів активного та екологічного туризму навколо НПП «Сколівські Бескиди» встановлення навігаційних знаків та інформаційних стендів, виготовлення картосхем в тому числі електронні карти шляхів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8688 / 1.53MB / SQL:{query_count}