Коли поїдемо?

Квазікільце на вул. Шевченка відкриють для проїзду вже в першій декаді серпня

Тривають роботи з капітального ремонту вул. Шевченка. Роботи відбуваються на ділянці від вул. Залізничної до вул. Левандівської і передбачають організацію кільцевого руху вулицями Шевченка, Левандівською та Залізничною. Станом на сьогодні, завершено усі роботи із заміни інженерних мереж та прокладання трамвайної колії. Зараз підрядник стелить асфальт та бруківку. Усі роботи будуть завершені в першій декаді серпня, після чого кільце буде відкрито для проїзду транспорту.

«Ми планували завершити роботи в перших числах серпня. Думаю, плюс-мінус тиждень і роботи будуть виконані. Я б хотів, щоб здали все в комплексі, бо можна відкрити проїзд, а тоді доробляти частину по хідниках, однак краще зробити все, а тоді запустити транспорт. Будуть хороші велодоріжки, хідники, тут вже хочеться ходити. Ми також знайшли дуже мудре рішення для розташування автостанції - тут, посеред квазікільця, буде автостанція, яка забезпечуватиме яворівський напрям. Пріоритет на вулиці Шевченка, звичайно, буде для громадського транспорту – забезпечимо набагато швидший проїзд для трамваїв та автобусів. Легковий транспорт тут також дуже якісно почуватиметься, бо звідси буде виїзд на вулиці Залізничну та Левандівку. Щодо робіт у мене зауважень нема. Навіть хочу відзначити, що компанія взяла до уваги зауваження, які ми мали щодо ознакування, і навіть мостики зробила красиві. Усе продумано й інтелігентно. Молодці. Мешканці, які тут живуть, будуть задоволені. А коли вже повністю відкриємо вулицю Шевченка, це буде такий собі новий стандарт якості виконання робіт", – зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Як повідомила директорка ЛКП «Львівавтодор» Оксана Єстеферова, підрядник – ТзОВ «Онур» – практично завершив замощення колії мозаїкою. Між коліями будуть асфальтовані автомобільні смуги. Саме це залишилося доробити, а також хідники, і нанести останній шар асфальтування по кільцю.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8310 / 1.53MB / SQL:{query_count}