Адмінпослуги онлайн

Відтепер, щоб зареєструвати місце проживання дитини і не тільки, можна не приходити до ЦНАПу

Незважаючи на карантин, Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) Львова своєї роботи не припиняли. Зі слів директорки міського департаменту адмінпослуг Валентини Бартошик, в цей період вони лише змінили форму їх надання: охочі могли отримати такі послуги дистанційно, тобто без візиту до центру.
«Із 15 червня львівський ЦНАП розпочав другий етап виходу з карантину, тому був відновлений прийом громадян з приводу надання усіх видів адмінпослуг, але тільки за попереднім записом. Проте карантин триває, тож актуальніше, швидше і зручніше надалі замовляти потрібні послуги онлайн», – зазначили в департаменті.
Загалом, як пояснила Валентина Бартошик, перелік послуг, які можна замовити онлайн, чималий:
– реєстрація місця проживання дитини;
– державна реєстрація фізичної особи-підприємця;
– подання відомостей для реєстрації фізичної особи у Держреєстрі фізичних осіб – платників податків;
– реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці;
– призначення допомоги при народженні дитини;
– дозвіл на спеціальне водокористування;
– довідка про відсутність судимості;
– державна реєстрація створення юридичної особи;
– реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки;
– перевірка стану оформлення паспорта;
– оформлення та видача довідки про реєстрацію місця проживання;
– інформаційна довідка з Держреєстру речових прав на нерухоме майно;
– електронна система здійснення декларативних процедур у будівництві;
– стан розгляду заяви (запиту) про реєстрацію нерухомого майна;
– декларація про відходи;
– безкоштовний запит на отримання відомостей з ЄДР ЮО, ФОП та громадських формувань;
– витяг про земельну ділянку та витяг про нормативну грошову оцінку;
– погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів;
– надання дозволу на участь у дорожньому русі транспортного засобу, вагові або габаритні параметри якого перевищують нормативні.
«Послуг, які можна отримати онлайн в межах чинного законодавства, зараз досить багато. Одні можна замовити через сайт Львівської міськради, решту – завдяки іншим ресурсам, сайтам. Наприклад, для реєстрації фізичної особи-підприємця клієнта скерують на портал «Дія», а для перевірки стану оформлення паспорта – в Державну міграційну службу України», – додала вона.
Абсолютно нова дистанційна послуга для Львова – онлайн-реєстрація місця проживання дитини віком до 14 років. Але щоб її отримати без візиту до ЦНАПу, батькам необхідно мати електронні підписи або ж BankID чи MobileID.
Як зазначила Валентина Бартошик, алгоритм оформлення простий: на сайті ЦНАПу (city–adm;lviv;ua/services/elektronni–posluhy) після електронної ідентифікації осіб потрібно заповнити аплікаційну форму. Дані про дитину, нового мешканця міста, автоматично вносять у Реєстр територіальної громади Львова. Згодом підтвердження успішного подання запиту надсилають на електронну скриньку одного з батьків. Після подання запиту здійснюється вибір способу отримання результату надання послуги – на електронну поштову скриньку або ж у ЦНАПі особисто. Послуга буде надана після отримання батьками відповідного електронного листа.
«Тобто якщо в сім’ї підростає дитина до 14 років, а мама і тато мають цифрові підписи, то через сайт ЛМР вони можуть заповнити заявку, подати її у електронному вигляді і таким чином зареєструвати місце проживання дитини. Довідку батьки можуть отримати на електронну пошту або особисто в ЦНАПі», – пояснює Валентина Бартошик.
Оплатити послугу реєстрації місця проживання (13 грн 60 коп.) можна також онлайн.
Тим, що хочуть замовити потрібну послугу дистанційно, варто перейти за посиланням: https://city–adm;lviv;ua/services/elektronni–posluhy
Здійснити запис можна через сайт Львівської міськради за посиланням або ж за тел. (032) 297 57 95. Прийом звичайних звернень і надалі є дистанційним.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8723 / 1.56MB / SQL:{query_count}