Помолитися за подолання пандемії

13 червня відбудеться Всеукраїнська проща медиків до Крехова за участі Владики Степана Суса

13 червня медиків запрошують на Всеукраїнську прощу до Крехова. Організовує подію Комісія у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ. Через карантинні обмеження, у події закликають брати участь онлайн, але, за бажанням, можна буде долучитися й особисто, із дотриманням усіх можливих засобів захисту.
Архиєрейську Божественну Літургію очолить куріальний єпископ Києво-Галицького Верховного Архиєпископа із титулярним осідком Зиґріса Владика Степан Сус. Моління відбуватиметься на подвір'ї монастиря з дотриманням дистанції. До місця прощі, прочани діставатимуться на власних авто. Транслюватимуть прощу онлайн на Живому ТБ.
«Через карантин, програма прощі буде короткою. У ній передбачені: Свята Літургія, благословення архієрея, слово архієрея звернене до медичних працівників і слово голови Комісії душпастирства охорони здоров’я. Будемо робити цю прощу дуже компактною, щоб якомога менше затримувати людей разом», – розповіла керівник Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я с. Севастіяна Карвацька.
Після основної програми прощі прочани зможуть у маленьких групах приватно прогулятися на прилеглій до монастиря території, провідати Хресну Дорогу, пройтися лісом до джерела, можуть попросити маленьку екскурсію.
«Але важливо, щоб у такій групі було не більше 10-ти осіб», – зазначають організатори. 
Усіх прочан, які захочуть на живо долучитися до духовної події, просять дуже уважно поставитися до свого здоров’я і за найменших симптомів хвороби: кашлю, температури, залишитися вдома.
З огляду на світову пандемію, більшість медиків переконливо запрошують долучатися до прощі у онлайн-форматі.
«Ця проща є дуже потрібною медикам сьогодні, в непростих умовах пандемії», – переконані у Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я. Адже медики – це ті, хто на передовій, і не лише під час боротьби з вірусом.
«Медики, упродовж цілого життя, працюючи у лікарнях, мають небезпеку заразитися будь-яким захворюванням. Вони завжди у великій небезпеці. На жаль, є і смерті медпрацівників від вірусу. Ці прощі повинні показати, що наша Церква присутня у житті абсолютно всіх сфер суспільства, а особливо у медичній частині. Духовна підтримка медичним працівникам – це як ковток джерельної води. Бо коли ми святкуємо Великдень, Різдво і інші свята, то медики часто не можуть залишитися вдома зі своєю родиною, посвяткувати. Якщо їм телефонують, то необхідно виїхати на термінові оперативні втручання, мусять чергувати у лікарні, пильнувати хворих. Для пацієнтів не існує свят і не свят. Лікарня – це місце, де перебувають упродовж цілого року", – розповіла с. Севастіяна.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8217 / 1.54MB / SQL:{query_count}