На Львівщині триває підготовка до проведення ЗНО

Уже у найближчий понеділок відбудеться пробне тестування, а з 25 червня стартує основна сесія

Основна цьогорічна сесія триватиме з 25 червня по 17 липня. А відкриє її тестуванням з математики. 15 червня відбудеться пробне ЗНО з української мови та літератури, з інших предметів – 17 червня.
Процес підготовки до оцінювання та забезпечення пунктів тестування усім необхідним обговорили під час наради у Львівській ОДА. «Цьогорічні випускники опинились у дещо інших умовах, ніж їхні ровесники попередніх років, тому необхідно забезпечити в місцях тестування проведення якісного оцінювання. Дещо посилені заходи безпеки у медичному плані вимагають від нас чіткої координації дій із медиками, правоохоронцями, педагогами та владою на місцях», – зазначає заступник очільника Львівщини Іван Собко.
У кожному пункті тестування цього року окрім педагогів повинен бути присутній медичних працівника. «Згідно із дорученням прем’єр-міністра на основній сесії у кожному пункті тестування мають чергувати два медичних працівники. Окрім того, через обов’язкове проведення температурного скринінгу перед початком ЗНО, прибувати на пункти тестування треба раніше, ніж це було попередніх років. Цього року до роботи залучено понад 5 тисяч педагогічних працівників», – розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.
Під час наради також обговорили варіанти довезення до пунктів тестування як на пробне тестування, так і на основну сесію. Окрім того, біля кожного пункту тестування патрулюватиме поліція.
На Львівщині для проходження ЗНО зареєструвалися 26 тисяч 239 осіб. Загалом на території області діятиме 117 пунктів тестування, з них понад 40 у самому Львові.

«Зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році пройде з дотриманням соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту!» – наголошують у Міністерстві освіти та науки.
Рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) в умовах карантину Міністерство охорони здоров’я вже оприлюднило.
Відповідно до рішення головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, на іспит не допускатимуть випускників із підвищеною температурою, ознаками нездужання та без захисних масок. Також відомо, що перед початком ЗНО учасникам і спостерігачам доведеться додержувати й інших вимог.

Отже, умовами для складання іспитів є:

– температура тіла не більш ніж 37,2 градуса;
– відсутні ознаки респіраторних хвороб (кашель, нежить, біль у горлі, загальна слабкість);
– наявність маски або респіратора, які закриватимуть ніс і рот.

Основні вимоги до місць проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ:

– дистанція між учасниками під час тестування – не менш ніж 1,2 метра;
– при вході до будівлі має бути обладнане місце для обробки рук антисептиком;
– у санітарних кімнатах – рідке мило, антисептики та паперові рушники;
– під час тестування, за сприятливої погоди, рекомендовано відчиняти вікна при зачинених вхідних дверях;
– до будівлі не допускатимуть супроводжувальних осіб, окрім тих, що супроводжуватимуть осіб з інвалідністю;
– у місцях проведення тестування чергуватимуть медичні працівники;
– на виході будуть контейнери або урни з кришкою для використаних масок;
– перед і після тестування аудиторії провітрюватимуть не менш ніж пів години;
– після тестування поверхні, клямки дверей, столи, місця для сидіння очищатимуть та дезінфікуватимуть.
Пункти тестування забезпечать антисептиками, дезінфекційними засобами для прибирання. Кожен учасник повинен мати захисну маску. Респіратори можна використовувати впродовж усього часу тестування, захисні маски необхідно змінювати що три години або якщо маска забруднилася чи стала вологою.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8866 / 1.56MB / SQL:{query_count}