Ремонт Двірцевої завершують

На площі перед залізничним вокзалом до кінця червня впорядкують сквер, а у липні запрацює фонтан. Міські автобуси та трамваї їздять без змін, а водіям приватних автівок варто оминати цей напрямок

фото: Олег Огородник (6)
Із понеділка дорожники розпочали ще один етап ремонту площі Двірцева, що перед залізничним вокзалом. Зокрема, перекрили на ремонт останню зі запланованих ділянок – під’їзд до площі з лівого боку (біля скверу). Згідно з планом, ця ділянка буде перекритою до кінця літа. Проте, кажуть співрозмовники, основні роботи завершать швидше – через місяць. Після цього вважатимуть великий ремонт Двірцевої закінченим.
«Зараз перекрили ділянку навколо скверу і між сквером. За планом дорожники почали на цьому відрізку, де їздив приватний транспорт, облаштовувати дорогу і впорядковувати сквер. Знімають решту бруківки, частину скверу розширять і проведуть благоустрій у ньому. Загалом до кінця червня основні роботи там повинні завершити», – каже «Львівській Пошті» Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради.
Також з-за кордону очікують на камінь для облицювання сухого фонтану на оновленій площі. Через карантин є певні затримки. До кінця червня – на початку липня він мав би запрацювати.
Щодо змін у русі транспорту, то міські автобуси і трамваї доїжджатимуть до площі, як і раніше (рухаючись по правому боці). Обмежено проїзд приватного транспорту.
«Раніше водії автівок під’їжджали до площі, повертали за сквером і висаджували пасажирів за кілька метрів до будівлі вокзалу. Тепер їм доведеться повернути ліворуч ще перед сквером, де зможуть виїхати на парковку або далі, якщо треба, заїхати у багажне відділення Укрзалізниці. Але автомобілістам зручніше буде взагалі зараз не заїжджати на площу», – веде далі Андрій Білий.
Із його слів, щойно на перекритій ділянці завершать початі роботи, ремонт площі Двірцева вважатимуть завершеним. Хіба що поки відклали питання будівництва паркінгу на місці скверу. Це має бути інвестиційний проєкт, для якого зараз готують документацію для оголошення конкурсу і шукатимуть інвестора.
Окремим проєктом заплановано й ремонт вулиці Чернівецька, яка веде до залізничного вокзалу. Реконструкцію вулиці мали розпочати ще 1 березня, але у Антимонопольний комітет надійшла скарга, яка затримала початок. Із дня на день у міськраді чекають на дозвіл про початок робіт від київської ДАБІ. «Кошти є, проєкт є, тендер провели, переможця визначили. Немає тільки дозволу від ДАБІ. Третій раз надіслали документи їм. Буде дозвіл, то будемо починати», – резюмував чиновник.
У міськраді обіцяють, що до кінця року вулиця має бути відремонтованою. Нагадаємо, що Двірцеву почали реконструювати 1 березня 2019 року. Частинами раніше відкрили окремі ділянки дороги і оновленої площі. У грудні минулого року після піврічної перерви до площі Двірцева відновили курсування міських трамваїв. Вартість робіт, які виконує ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», становить 165,5 млн гривень без урахування підземного паркінгу. Проєкт виготовили у ЛКП «Інститут просторового розвитку», за яким на площі розділяють потоки громадського та приватного транспорту, облаштовують велодоріжки, озеленюють та перенесли зупинки громадського транспорту ближче до залізничного вокзалу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8336 / 1.55MB / SQL:{query_count}