Реабілітація за допомоги коней

У червні бійці зі Львова можуть безкоштовно пройти курс іпотерапії

У Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій відновлюють проєкт «Іпотерапія. Досвід роду» для учасників АТО/ООС з інвалідністю, а також ветеранів, які потребують психологічної допомоги в адаптації. Проєкт передбачає заняття з іпотерапії.
Іпотерапія – це метод лікування, заснований на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні їзди верхи. Іпотерапію використовують як метод реабілітації ветеранів у різних країнах світу, і вона дає ефективні результати.
«Попередньо ті, що зголошуються до участі в проєкті, повинні обов’язково пройти співбесіду з нашим психологом. Він визначатиме, чи насправді їм потрібна така реабілітація – за допомоги коней. Співбесіду психолог проводить тепер на відстані, в режимі онлайн», – каже «Львівській Пошті» Марія Прихід, фахівчиня центру роботи з громадськістю.
Для участі в програмі набирають окремі групи з бійців (по чотири-п’ять осіб). Курс іпотерапії складатиметься з п’яти занять. Одне заняття триватиме орієнтовно чотири години. Участь у програмі безкоштовна, але вона лише для бійців зі Львова! 
«Одне заняття обходиться в 10 тисяч гривень. Цю програму фінансують із міського бюджету, тож орієнтуємося на бійців із міста», – зазначила співрозмовниця.
Заняття розпочнуться уже в червні і триватимуть до теплої осені на території відпочинкової бази «Бухта вікінгів», що поблизу Львова. Тренерами є іпотерапевти (теж учасники бойових дій) з Полтавщини Василь Ірха та Олександра Хандогіна. До цього часу вони  проводили подібні заняття з ветеранами у Полтаві та торік у Львові.
Поки що першу групу учасників програми ще не сформували, але кількість місць обмежена. Щоб долучитися до програми, треба заповнити реєстраційну форму (знайдете її на фейсбук-сторінці центру) або зателефонувати на номери: (032) 254-61-16, +38 (067) 962-83-25, +38 (063) 434-65-46 або +38 (050) 788-72-38.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8089 / 1.53MB / SQL:{query_count}