«Карантинні досвіди»

У Львові оголосили конкурс розповідей про життя на карантині. Роботи приймають до 30 червня, а результати конкурсу оголосять до 30 серпня

До 30 червня триває конкурс розповідей про життя під час епідемії "Карантинні досвіди". Охочі можуть надіслати тексти (друковані чи від руки) і розповісти про своє повсякдення в нових умовах. Журі обере переможців/ниць, яких відзначить грошовими преміями. За підсумками конкурсу планують  публікацію. Організатори – Центр міської історії спільно з програмами культурології, соціології та магістерською програмою з історії та культурної спадщини Українського католицького університету.
В Україні триває карантин – безпрецедентний досвід для більшості з нас. Практикуємо самоізоляцію, дотримуємося дистанцій, усе більше наших щоденних справ перенесено в онлайн: робота і навчання, спілкування з друзями і рідними, покупки і перегляди фільмів, вистав чи концертів.
Організатори конкурсу заохочують поділитися своєю історією і розповісти, як змінилося ваше повсякдення, як вимоги самоізоляції та нові обмеження вплинули на ваше життя. Свої думки пропонують організувати навколо таких тем, кожну з яких трактуємо максимально широко:
Простір: моє місто/село/будинок/квартира під час карантину: що є важливим і неважливим, доступним і недоступним; як змінилося відчуття та сприйняття простору?
Повсякдення: що я роблю так само, а що тепер роблю інакше; чого бракує найбільше, а з втратою чого було найлегше змиритись; які емоції супроводжують мене кожного дня?
Творчість: що наповнює мій вільний час; які таланти вдалося в собі відкрити; як змінилося сприйняття мистецтва онлайн; як вдається (або ж ні) "співтворити дистанційно"?
До участі в конкурсі приймають друковані або писані від руки тексти, рекомендованим обсягом 3-10 сторінок.
Можете супроводжувати їх візуальними матеріалами – фото, колажами, малюнками тощо.
До тексту додайте інформацію: скільки вам років, звідки походите, де живете, ким працюєте, чи є у вас діти – усе, що вважаєте за потрібне розповісти про себе.
Роботи приймають до 30 червня. Результати конкурсу оголосять до 30 серпня 2020 року на сторінках Центру міської історії і Партнерських організацій. Публічне обґрунтування рішень комісії не передбачено.
 
Журі обере переможців/ниць, яких відзначить грошовими преміями: 
перша премія – 5000 гривень
дві другі премії по 4000 гривень
три третіх премії по 3000 гривень
Надсилання роботи на конкурс передбачає згоду на її публічне використання – цитування, розміщення у підсумковій публікації (друкованій і/або онлайн), використання в освітніх, виставкових та дослідницьких проектах Центру та партнерських організацій. Якщо хочете, щоб робота або її фрагменти публікувалися анонімно, будь ласка, повідомте про це у листі.
Свої роботи надсилайте на електронну скриньку karantyn2020@lvivcenter.org у будь-який зручний для вас спосіб – чи приєднаним файлом, чи через файлообмінник.
Ви можете скористатися звичайною поштою і відправити лист на адресу:
Центр міської історії, вул. Богомольця, 6, Львів, 79005
У листі не забудьте вказати оптимальний спосіб для зворотнього зв’язку з вами.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8674 / 1.55MB / SQL:{query_count}