Нарешті підемо в музеї!

Після послаблення карантину першими у Львові запрацюють музеї «Шевченківський гай» та «Територія терору»

Мер Львова під час телеконференції з представниками музеїв міста обговорив організацію їхньої роботи після послаблення карантину. Очільник міста зазначив, що першими у тестовому режимі та з дотриманням усіх вимог, запрацюють музеї «Шевченківський гай» та «Територія терору», які можуть приймати відвідувачів просто неба.
«Ми зібрали цю конференцію, щоб порадитися, як будемо відновлювати нашу роботу. Бо з 12 травня вже буть певні послаблення карантинних норм. Ми не будемо вимагати від всіх однаково – хто готовий, той буде працювати, а хто ні, то можуть почекати. Важливо, щоб це були дійсно установи, де люди отримують нові знання і задоволення від перебування», – сказав Андрій Садовий.
Як розповіли керівники музеїв міста, на період карантину вони організували роботу дистанційно, працюють в соціальних мережах і там проводять різноманітні активності, тож цієї практики дотримуватимуться й надалі.
Зараз музеї готові до відкриття, однак залишається питання безпеки працівників і відвідувачів. Тож окремо опрацьовують логістику відвідування музеїв, адже це мають бути або індивідуальні відвідини, або відвідини мінімальними групами до 2 чи 5 осіб, які мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту. Також обговорили низку інших питань щодо поетапного виходу з карантину.
Відтак, домовлено, що першими у тестовому режимі після 12 травня запрацюють музеї «Шевченківський гай» та «Територія терору». «Розумію, що музеї «Шевченківський гай» і «Територія терору» можуть з наступного тижня почати працювати у тестовому режимі, зважаючи на їхні можливості. І треба максимально переходити на онлайн-оплату. Треба розуміти, якщо не буде інтересу – люди не підуть. Має бути максимальна співпраця. Наприклад, у Великобританії музеї співпрацюють з театрами – перевдягнені актори цікаво проводять екскурсії. Тому це все має бути атракційно, інтерактивно, мультимедійно, з відчуттям часу. Бо це конкуренція, і виграє той, хто буде кращим. Подумайте, яка потрібна допомога із засобами захисту чи іншими речами – допоможемо. Важливо, щоб всі музеї були в безпеці, що потрібно – підсилимо", – акцентував Андрій Садовий.
Відтак, попередньо проговорили, що більшість музеїв готові будуть відкритися наприкінці травня – на початку червня. «Багато з вас брали активну участь в конкурсі „Фокус на культуру“, за що вам дякую. Дякую за вашу активність в час карантину», – зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8554 / 1.54MB / SQL:{query_count}