Дещо більші пенсії

Із травня пенсіонерам проіндексували виплати на 11%

На Львівщині з 4 травня пенсіонерам почали видавати проіндексовану пенсію. В області перераховані виплати отримають 591 тис. пенсіонерів. Перерахунок проведено автоматично (без особистих звернень). Середній розмір підвищення – 185,13 гривень. Виплата проіндексованих пенсій буде проводитись у встановлені пенсіонерам дати виплат шляхом зарахування на рахунки в банках або через АТ «Укрпошта».
Як повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області, пенсії перераховано із застосуванням коефіцієнта збільшення середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсій, розміром 1,11. Розмір підвищення в результаті перерахунку не може бути менш ніж 100 гривень.
Крім того, враховано, що розмір пенсійних виплат у одержувачів пенсій, призначених згідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», які набули необхідного страхового стажу (35 років чоловіки та 30 років жінки), не може бути нижче 2100 гривень.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8130 / 1.52MB / SQL:{query_count}