У травні запрацює кабінет освідування водіїв

Медичні огляди на виявлення стану алкогольного чи наркотичного сп’яніння проводитимуть на вулиці Кульпарківській,95

Голова Львівської облдержадміністрації підписав розпорядження про виділення коштів на підтримку медичних закладів. З обласного бюджету на  підтримку закладів скерують 36 млн грн. У цьому ресурсі є кошти в сумі 1 млн грн. для відновлення роботи спеціалізованого кабінету для проведення медичних оглядів водіїв на виявлення стану алкогольного чи наркотичного сп’яніння.
«Певний час не було розуміння позиції Львівської міської ради щодо співфінансування цього кабінету.  Голова ОДА скерував відповідного листа щодо співфінансування на 1 млн з міського бюджету, на що міський голова дав згоду. Відтак Максим Козицький розпорядився протягом кількох робочих днів вжити всіх управлінських рішень для відновлення роботи кабінету», – розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.
Кабінет запрацює на базі Львівського обласного медичного центру превенції та терапії узалежнень, що на вулиці Кульпарківській,95.
За попередніми підрахунками, на утримання кабінету для проведення медичних оглядів водіїв до кінця цього року необхідні кошти в сумі 3,5 млн грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0127 / 1.52MB / SQL:{query_count}