П’ять заступників Козицького: хто і за що відповідає

Яким є розподіл обов’язків та повноважень між заступниками очільника Львівщини

Керівник Львівщини Максим Козицький, якого глава держави призначив на цю посаду у лютому 2020-го, повністю сформував керівний склад Львівської облдержадміністрації. Як писала «Львівська Пошта», Максим Козицький, якого президент України, представляючи, назвав сильним менеджером, на посаду держслужбовця прийшов із успішного бізнесу в енергетичній сфері (мовиться про альтернативну енергетику). Спочатку вчився на хірурга, потім були НУ «Києво-Могилянська академія» і Франковий виш. Максим Козицький був одним із претендентів на посаду очільника Львівщини, якого президент запропонував жителям нашої області у фейсбук-опитуванні в червні 2019-го. Влітку головою Львівської ОДА призначили Маркіяна Мальського, в грудні глава держави звільнив його своїм указом.
Отож, у команді голови облдержадміністрації Максима Козицького працює п’ять заступників – перший заступник Андрій Годик та четверо заступників – Іван Собко, Юрій Холод, Тарас Грень, Юрій Бучко. Відтак, передбачений розподіл обов'язків та функціональних повноважень між заступниками голови – хто за яку сферу відповідає і несе персональну відповідальність за стан справ на дорученій ділянці роботи.
До слова, троє зі заступників – Іван Собко, Юрій Холод, Тарас Грень – працювали і в команді попередника Максима Козицького Маркіяна Мальського.
Як писала «Львівська Пошта», у квітні призначено праву руку очільника Львівщини – Андрія Годика. Новопризначений перший заступник голови Львівської облдержадміністрації закінчив у 2009 році Львівський державний інститут новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола за спеціальністю "Право"(бакалавр права). У 2011 році завершив навчання у Національній академії прокуратури України за спеціальністю "Правознавство" (магістр права). Упродовж 2014 -2020 років працював на керівних посадах товариства з обмеженою відповідальністю «Західнадра сервіс».
Андрій Годик координує роботу департаментів: економічної політики, міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, паливно-енергетичного комплексу, внутрішньої та інформаційної політики, а також взаємодію з правоохоронними органами, інформує пресслужба Львівської ОДА.
Іван Собко курує департаменти фінансів, охорони здоров'я, культури та релігій, освіти і науки. До призначення на посаду заступника ОДА обіймав посаду заступника керуючого справами облради – начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зав’язків Львівської облради. Іван Собко є депутатом Львівської облради. 
Юрій Холод курує роботу Служби у справах дітей, управління туризму та курортів, фізичної культури та спорту, галузь капітального будівництва та управління господарсько-технічного забезпечення. Перед посадою заступника голови ОДА Юрій Холод займався підприємницькою діяльністю. 
Тарас Грень відповідає за управління транспорту та зв’язку, департаменти з питань цивільного захисту та соціального захисту населення, державний архів та координування з оборонної  роботи. Свого часу був керівником юстиції Львівщини та очільником юридичного управління Львівської ОДА. 
З квітня заступником голови Львівської ОДА є Юрій Бучко. У 2007 році він закінчив Львівську комерційну академію, за освітою – юрист. До призначення на посаду працював юристом у ТзОВ «Нордік-Буд», а також за сумісництвом директором ТзОВ «Енергоінвест». Як заступник голови ОДА  Юрій Бучко координує роботу департаментів агропромислового розвитку, архітектури та розвитку містобудування, дорожнього господарства, галузі ЖКГ, екології. 
 
  
  
  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8459 / 1.56MB / SQL:{query_count}