Обережно! У Львові діють аферисти-«дезінфектори»

Мерія закликає містян бути обачними

Мерія Львова закликає людей бути обережними, щоб не стати жертвами шахраїв. Зокрема, до однієї з підопічних Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян прийшли невідомі в захисних костюмах та масках і намагалися потрапити до помешкання під приводом потреби провести дезінфекцію, інформує пресслужба міськради. Мерія наголошує, що здійснювати прибирання власних помешкань дезінфікувальними засобами варто, але це мають робити самі мешканці!
«У двері до жінки подзвонили двоє невідомих у захисних костюмах і масках. Сказали, що мають доручення провести дезінфекцію у всіх квартирах. На щастя, наша підопічна не пішла на контакт та не відчинила двері. Соціальні працівники завжди кажуть підопічним, щоб не впускали до власних помешкань незнайомих осіб, а якщо стаються такі випадки, щоб негайно телефонували до соціального працівника», – розповів Віталій Брославський, директор Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.
«На жаль, є багато охочих розжитися на біді. І насправді таке може трапитися не лише зі старшими людьми. Закликаємо львів’ян бути обачними і не легковажити власною безпекою! Наголосіть на цьому своїм рідним, батькам, дітям», – сказав Ігор Кобрин, начальник управління соцзахисту міськради.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8688 / 1.52MB / SQL:{query_count}