Як доїхати на роботу під час карантину?

Для жителів області, які добираються на роботу у Львів, запровадили спецрейси

Зі середи приміські автобуси, які довозили жителів Львівщини на роботу чи навчання до Львова, не курсують через карантинні заходи. Ще зранку 18 березня вони виконали останні рейси, після чого водіїв відправили на карантин до 3 квітня включно. Та не усі мають можливість працювати вдома дистанційно. Є медичні установи, банки, заводи, де робота не припиняється під час карантину. Жителька села Ставчани, яке розташоване за 18 кілометрів від міста, пані Галина працює у Львові на заводі ЛОРТА. Ще у середу зранку добралась на роботу без проблем, а вже ввечері довелось самостійно шукати автівку, щоб доїхати додому. Тоді вже жодні маршрутки у напрямку Самбора не курсували.
«На заводі працівникам, які проживають у приміських селах, зокрема й мені, сказали під час карантину залишатись безоплатно вдома. Ніяких заяв ми не писали. Ті, хто проживають у Львові й добре себе почувають, продовжують ходити на роботу. Якби було нам чим добратись, то ми би теж могли виходити на зміну», – розповідає «Львівській Пошті» пані Галина.
Що ж пропонують жителям області? «Нині стратегічно важливі підприємства для життєдіяльності держави, зокрема й області, укладають договори з нашими перевізниками, щоб забезпечити доїзд їхніх працівників до місця праці. Такий вид перевезень називається нерегулярні спеціальні перевезення – спецрейси», – пояснює Роман Жук, начальник відділу пасажирських перевезень Львівської облдержадміністрації.
Такі рейси виконуватимуть на потребу підприємства – зранку та ввечері. Наприклад, каже співрозмовник, Укрпошта, Винниківський госпіталь уже уклали договори на такі перевезення. Інші установи та підприємства мали укласти договори до кінця дня. Та будь-хто з жителів області не зможе скористатись цією послугою. 
«Законодавством це заборонено. Є перелік працівників, які працюють у важливих установах, і водій здійснює посадку та висадку лише їх», – додав Роман Жук.
З його слів, невідомо, чи безкоштовно довозитимуть жителів області спецрейсами – це залежатиме від угоди, які укладе підприємство з перевізником. Якщо ж у вас виникло запитання, чим завтра добратись на роботу, він просить уточнювати подробиці у керівника установи, у якій ви працюєте, також можна зателефонувати на гарячу лінію області за номером 112.  
Із 18 березня з 12.00 і до 3 квітня в Україні припинено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автобусами приміського, міжміського внутрішньообласного та міжобласного сполучення. Також скасували тимчасово авіа- та залізничне сполучення. «Тобто маршрути, які сполучають Львів із будь-якими іншими населеними пунктами області, тимчасово скасували. Їздять лише автобуси, які курсують у межах одного населеного пункту. За межі населеного пункту він не має права виїжджати», – зауважив Роман Жук.
Не забороняється під час карантину пересуватись приватними автомобілями.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8424 / 1.54MB / SQL:{query_count}