У Львові запустили челендж #GrandCall

Подзвони бабусям та дідусям, попроси їх залишитись вдома і врятуй життя


Простір для молодіжних громадських організацій «МолоДвіж Центр.Львів» запустив челендж #GrandCall, у межах якого молодих львів’ян просять проявити свою свідомість – зателефонувати своїм бабусям та дідусям, попросити їх витримувати карантин та залишатись вдома.
«Під час карантину нам усім потрібно об’єднати зусилля. Прояви свою свідомість – підтримай спілкуванням рідних. Навіть не обов’язково чекати, поки хтось передасть тобі естафету, долучайся самостійно і залучай друзів!» – наголосили організатори.
Доєднатись до челенджу максимально просто:
– зателефонуйте рідним;
– опублікуйте архівне фото зі своїми бабусею/дідусем та додайте хештег #GrandCall (можна також додати скріншот дзвінка);
– передайте естафету трьом друзям;
– поділіться цікавою життєвою мудрістю своєї бабусі чи свого дідуся. Це буде приємним бонусом.
Зокрема, у Львові до челенджу вже долучились Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, та Юлія Хомчин, депутатка Львівської міськради та інші.
Андрій Москаленко:
– Телефоную я своїй бабці. Питаюся, як справи, чи бабця виходила на вулицю. Каже, що була вдома і витримує карантин. Говоримо далі. Бабця починає мені розповідати, кого вона зустріла сьогодні, коли виходила в магазин по цибулю. Я пояснив їй, що зараз краще бути вдома. І це проста річ, яка може врятувати багато життів. Думаю, завтра бабця вже точно залишиться вдома.
Дуже прошу: зателефонуйте і ви до своїх рідних. Попросіть у дні карантину залишатись вдома. Думаю, що ми, як ніхто інший, знаємо: краще, ніж будь-яка реклама на телебаченні чи у соцмережах працює особистий контакт. У зоні найбільшого ризику є люди від 60 років. Просто зателефонуйте і попросіть... Це проста дія, яку може вже зараз виконати кожен. Бережіть себе і своїх рідних!
Юлія Хомчин:
– Я щаслива людина, бо у свої 35 маю двох бабусь і дідуся. Вони всі однолітки, їм по 82! Відвідувала всіх минулої суботи. Одна бабця сказала, що за себе їй не лячно, але переживає за нас, своїх дітей, онуків і 13 правнуків. Але особлива увага, любов і турбота потрібна сьогодні саме їм, бабусям та дідусям. Наш дзвінок і розмова – це більше, ніж ліки, гроші чи продукти (хоча це теж важливо). Для них це відчуття потрібності у цьому світі. Карантин і група ризику – це лише додатковий привід чути частіше своїх бабусю чи дідуся.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8898 / 1.54MB / SQL:{query_count}