Безкоштовні курси англійської

Іноземної бійців навчають у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій

У Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, що на вул. Пекарська, 41, діють безкоштовні курси англійської мови. Скористатись цією можливістю можуть воїни-учасники АТО/ООС та члени їхніх родин. Організовано ці заняття у співпраці з ГО Anomaly, активісти якої, власне, й викладають курс.
Як повідомили в міському управлінні соціального захисту, у центрі сформовано декілька навчальних груп: є група для учасників АТО, які вивчають англійську на початковому рівні; окремо проводять заняття для ветеранів АТО з інвалідністю; передбачено також дві вікові групи для дітей учасників АТО. Крім того, щопонеділка та щочетверга у центрі діє ще один окремий курс – розмовний клуб із носієм мови Speaking Club with Jim. Усі ці заняття відбуваються у приміщенні центру. Тривалість кожного заняття – від 1,5 до 2 годин, дитяче – година.
Загалом ці курси є доволі популярними: на цей час у кожній групі займається до десяти осіб. До речі, доволі часто на заняття приходять й військовослужбовці: вони відвідують розмовний клуб Speaking Club with Jim, який саме розпочинає свою роботу о 13.00. А ще зі задоволенням користуються нагодою вивчення англійської ветерани АТО з інвалідністю. Один  із них, до слова, є переможцем «Ігор Нескорених», які відбулись у 2017 році в Торонто, другий – член цьогорічної збірної України

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8636 / 1.52MB / SQL:{query_count}