Оновлення громадського транспорту

Уже 8 учасників зголосилося до участі в тендері на закупівлю 100 нових автобусів

ЛКП «Львівелектротранс» оголосило тендер на закупівлю 10 низькопідлогових трамваїв, а ЛК АТП №1 оголосило тендер на придбання 100 автобусів. Закупівля фінансується Європейським інвестиційним банком,  у межах проекту «Міський громадський транспорт України». Як повідомив директор ЛК АТП №1 Орест Хамула, останній термін для подання пропозицій – 23 березня.
«Ще в 2017 році була розроблена короткотермінова стратегія, як і якими засобами швидко й суттєво покращити роботу громадського транспорту у Львові. Це стосується як електротранспорту, так і автобусів. За цей час вже закуплено 150 нових автобусів, 30 трамваїв і 50 нових тролейбусів. Зараз оголошено тендер на придбання 10 нових 30-метрових низькопідлогових трамваїв. Це аналог нашого 5-секційного трамвая «Електрон». Також оголошено тендер на закупівлю 100 нових 12-метрових низькопідлогових автобусів. Ці два тендери відбуваються за фінансування Європейського інвестиційного банку з державними гарантіями. Тому все відбуватиметься за правилами ЄІБ. Ці закупівлі дозволять покращити сферу перевезень пасажирів нашим громадським транспортом. Запрошуємо до участі в торгах усіх виробників – як українських, так і закордонних”, – розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.
Також готується документація для оголошення тендеру на придбання 100 тролейбусів з автономним ходом.
Оголошення про тендер на закупівлю автобусів, що фінансується Європейським інвестиційним банком: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:63474–2020:TEXT:EN:HTML&src=0.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8077 / 1.53MB / SQL:{query_count}