Перший етап реконструкції вулиці Шевченка

Дорожники облаштовують квазікільце: з березня вулицю Левандівську і вулицю Шевченка перекриють для руху транспорту

У Львові тривають роботи з капітального ремонту великих вулиць. ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор» розпочала капітальний ремонт вул. Шевченка. Роботи відбуваються на відрізку від вул. Залізничної до вул. Левандівської і передбачають організацію кільцевого руху на вул. Т. Шевченка, вул. Левандівській, вул. Залізничній. На час ремонтних робіт, з 31 січня до 31 серпня, перекрито рух транспорту на вул. Залізничній, від вул. Шевченка до будинку №21. Також з березня буде перекрито вул. Левандівську і вул. Шевченка в частині квазікільця, інформує пресслужба мерії.
«Ремонт вул. Шевченка ми розпочали з організації квазікільця. Це дуже важливий вузол для транспортної розв’язки. Для цього буде збудована додаткова проїзна частина між вул. Залізничною і вул. Левандівською, яку на схемах називаємо проектованою дорогою. Відповідно весь транспорт буде їздити по колу, що дозволить збільшити пропускну здатність. У зв’язку з цими роботами, з 7 березня буде перекрито вул. Левандівську, а з 14 березня – вул. Шевченка в частині квазікільця. Через це буде багато змін у схемах руху транспорту”, – розповідає Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради.
Так, з 7 березня, у зв’язку з перекриттям ділянки вул. Левандівської, буде змінено схему руху маршрутів №17 та №6Н.
Маршрут №11, який курсував за маршрутом – пр. Червоної Калини – Рясне 2, на період ремонтних робіт тимчасово призупинить рух.
З 14 березня, у зв’язку з перекриттям ділянки вулиці Шевченка на перехресті з вул. Левандівською:
– трамвайний маршрут №7 («Погулянка» – вул. Татарбунарська) буде скорочено до церкви Анни (вул. Бенедиктовича);
– №6а (пл. Галицька – Рясне 2) – тимчасово припинить рух;
– маршрут №49 буде змінено та збільшено випуск.
– маршрут №47а буде курсувати без змін зі збільшеним випуском.
Приміські автобусні маршрути, які курсують на Автостанцію №4 (вул. Шевченка, 105), буде тимчасово перенесено на Автостанцію «Західна» (вул. Городоцька, 359).
«На маршрутах №49 і №47а буде збільшено кількість одиниць. Додатково ще по 5 автобусів. А щоб забезпечити максимально швидкий доїзд з Рясне до центру, в найближчий час, як тільки дозволятимуть погодні умови, на пр. Чорновола, від вул. Липинського до вул. Мазепи, буде облаштовано смугу для руху громадського транспорту. Також для підрядника ми акцентували, щоб забезпечив якісний і безпечний прохід для пішоходів”, – додав Андрій Білий.
Щодо завершення облаштування квазікільця і відкриття його для руху транспорту, то за словами Андрія Білого, це відбуватиметься частинами. Ділянку №1 (вул. Залізнична + нова проектована дорога від між вул. Залізничною і вул. Левандівською) – планують відкрити до 30 червня. Ділянку №2 (вул. Левандівська) – буде відкрито до 31 липня. Ділянку №3 (вул. Шевченка – між вул. Левандівською і вул. Залізничною) – буде відкрито до 31 серпня.
«Нагадаю, що ремонт вул. Шевченка відбуватиметься в три черги. Перша черга – це квазікільце. Друга черга – ремонт від церкви св. Анни і до вул. Ярослава Мудрого. Третя черга – від вул. Ярослава Мудрого і до вул. Залізничної. Тому з початком перекриттям вул. Шевченка можна говорити про початок масштабних робіт з реконструкції цієї вулиці», – наголошує посадовець.
Проектом ремонту вул. Шевченка (з організацією кільцевого руху на вул. Т. Шевченка, вул. Левандівській, вул. Залізничній) передбачено повне розбирання дорожнього одягу і тротуарів вулиць Шевченка та Залізничної в межах, необхідних для виконання будівельних робіт та реконструкції, розбирання асфальтобетонного покриття на вул. Левандівській, реконструкція всіх інженерних мереж, демонтаж існуючих трамвайних колій в межах проектування, демонтаж існуючого дорожнього одягу з покриттям із мозаїки і бруківки, влаштування нових трамвайних колій, влаштування проїзних частин; тротуарів; велосипедних доріжок; технічних тротуарів, дорожньої розмітки; світлофорних об’єктів, влаштування контактної мережі трамваю, зовнішнього вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору, проектом передбачається заходи для маломобільних груп населення”, – повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8173 / 1.56MB / SQL:{query_count}