Чому не працюють світлофори?

«Уже вдруге упродовж тижня в час пік не працював світлофор на перехресті вулиць Стрийська – Наукова. На інших ділянках міста теж час до часу світлофори бувають вимкнені. Це є причиною виникнення транспортних колапсів на дорогах міста. Скажіть, будь ласка, хто обслуговує світлофори у Львові і куди звернутися, щоб оперативно реагували на поломки?» Володимир Надольський, м. Львів

Олексій Хміль,
прессекретар ЛКП «Львівавтодор:
«У Львові обслуговує та ремонтує світлофорні об’єкти Львівавтодор (лише ті, які має на балансі) – їх близько 150-ти. Є ще майже 20 відомчих світлофорів, які обслуговують, наприклад, торгові центри чи підприємства. Світлофор може не працювати через три причини: перша і найчастіша – вимкнення світла. Бо світлофори живляться від мереж будинку, і в такому випадку ми не можемо нічого зробити. Друга причина – від перепадів напруги в світлофорів може перегоріти обладнання, тоді наші бригади зобов’язані одразу виїжджати на місце, і якщо є світло, то ремонтувати світлофор. Третя причина – збій системи або через зношення об’єкта від старості горить матриця чи лампочка.
Зауважу, що за майже всіма світлофорними об’єктами в місті, окрім тих, що на бічних вуличках, ми стежимо. Львівавтодор щоранку отримує оперативну інформацію щодо всіх світлофорів. На всіх магістральних вулицях Львова стоять камери і датчики руху, тож ми одразу фіксуємо поломки на світлофорних об’єктах. Зазвичай усуваємо їх у той же день, коли отримали інформацію (за умови, що не потрібно закуповувати нове обладнання). Отже, ми швидше від заявника, який пише на гарячу лінію, бачимо ситуацію зі світлофорами на наших дорогах. Але якщо ламаються світлофори на бічних вуличках, тоді повідомляти нас через гарячу лінію буде недоречно».

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8384 / 1.53MB / SQL:{query_count}