Перинатальний центр: Марію Малачинську представили колективу

11 лютого конкурсна комісія рекомендуватиме її до затвердження сесією обласної ради

У вівторок, 4 лютого, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк та заступник голови Львівської ОДА Іван Собко представили  колективу Львівського обласного перинатального центру нового керівника – Марію Малачинську.
Як писала «Львівська Пошта» Марія Малачинська перемогла в конкурсі на посаду директора «Львівський обласний клінічний перинатальний центр» і рекомендована конкурсною комісією до затвердження сесією Львівської обласної ради. Відтак до моменту затвердження вона керуватиме медичним закладом у статусі виконувачки обов’язків, інформує прессслужба облради.
Проєкт рішення про призначення Марії Малачинської внесено до порядку денного сесії Львівської облради, яка відбудеться 11 лютого.
«У зв’язку із медичною реформою, зокрема її напрямків, що набувають чинності з 1 квітня, позиція Львівської облради однозначна – всі медичні заклади повинні мати своїх не виконувачів обов’язків керівників, а повноцінних директорів на контрактній основі. Очільники медустанов повинні розуміти відповідальність, яка лягає на їхні плечі в умовах непростої реформи галузі охорони здоров’я. Маю надію, що вже цього року Львівський перинатальний центр за фінансової підтримки з державного та обласного бюджетів запрацює на повну свою потужність», – сказав Богдан Гагалюк.
«Марія Йосипівна Малачинська – в. о. директора НКП ЛОР “Львівський обласний клінічний перинатальний центр”. Завдання чіткі: об’єднати колектив, створити потужну команду, яка зробить цю медустанову успішною. Також мова про надання ВИСОКОЯКІСНИХ медичних послуг пацієнтам. Окрім цього – успішно увійти в процес медичної реформи, спільно з обласною владою завершити II чергу будівництва центру», – каже Іван Собко. Опісля представлення Марії Малачинської разом із генпідрядником оглянули хід виконання робіт II черги будівництва.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7667 / 1.54MB / SQL:{query_count}