У Львові обрали керівника “Будинку воїна”

Конкурсна комісія проголосувала за Олега Височанського – захисника Донецького аеропорту

Конкурсна комісія Львівської облради обрала голову “Будинку воїна” у Львові. Ним став атовець Олег Височанський. Іншим кандидатом був Андрій Горішевський. Обидва презентували перед членами  комісії програму та концепцію розвитку “Будинку воїна”, що стане складовою контракту, який укладуть з керівником, і буде обов’язковою для виконання, інформує  пресслужба Львівської облради.
Олег Височанський у серпні 2014 року був мобілізований до ЗСУ. Проходив службу у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді на посаді заступника командира роти інструктора з парашутно-десантної підготовки. Він брав участь в Антитерористичній операції у селищі Піски, в Донецькому аеропорту, де отримав важке поранення. Нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня. До цього часу Олег Височанський виконував обов’язки директора КЗ ЛОР “Будинок воїна”.
Будинок воїна відкрили у Львові на вул. Короленка, 1-а у жовтні 2018 року. Раніше це приміщення належало Російському культурному центру. На реконструкцію Будинку воїна витратили 6,2 млн грн. У травні цього року його зробили комунальною установою ЛОР.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7778 / 1.52MB / SQL:{query_count}